Namai,  Prekės ir paslaugos

Viryklės

viryklesŠiandien rinkoje sparčiai populiarėja įmontuojamoji buitinė technika. Pastaroji leidžia virtuvėje sukurti vientisą, harmoningą interjero koncepciją. Nors įmontuojamos viryklės ir kaitlentės atrodo labai moderniai, visgi nepriklausomos, pastatomos viryklės taip pat ne mažiau populiarios.

Seniau buvo įprasta, kad tiek viryklės kaitlentė, tiek orkaitė yra dujinės. Šiandien tokios viryklės nebe tokios paklausios. Maža to, dujinės orkaitės pasirenkamos vis rečiau. Populiariausi du variantai:

  • elektrinė kaitlentė ir elektrinė orkaitė;
  • dujinė kaitlentė ir elektrinė orkaitė.

Pirmuoju variantu rinkitės įprastą elektrinę kaitlentę turinčią viryklę arba mūsų rinkoje dar naujieną – indukcinę kaitlentė. Kas tai yra? Savo išvaizda ji nesiskiria nuo paprastos elektrinės kaitlentės. Bet esminis skirtumas – jos veikimo principas. Jos veikia magneto principu, o tai lemia vieną šių kaitlenčių trūkumą – joms tinka ne visi indai, o tik tie, kurie traukia magnetą. Visgi šis trūkumas nenusveria daugelio privalumų, pavyzdžiui, to, kad kaitlentės viršus nekaista, todėl nėra rizikos apsideginti, o išvarvėjusius skysčius nuvalysite be vargo, nes jie neprilips prie paviršiaus.

Šiuolaikinės elektrinės orkaitės turi ilgą privalumų sąrašą. Pavyzdžiui, daug kepimo funkcijų, ventiliatorius, tolygiai paskirstantis orkaitėje karštą orą, viršutinis ir apatinis kaitinimas, keli kepimo lygiai, reguliuojama temperatūra, elektroninis valdymas, lengva priežiūra ir valymas ir kt.

Galite pasirinkti viryklę ir su dujine kaitlente. Šiandien populiarios dujinės kaitlentės su masyviais ketaus laikikliais – atrodo solidžiai ir traukia akį.

Dujinė orkaitė, kaip jau minėjome, jau gana retas pasirinkimas. Nebent tinka tiems, kurie mažai ir retai gamina orkaitėje, arba tiems, kurie neturi reikiamo elektros įvado. Dujinių orkaičių trūkumas tas, kad didžioji dalis jų turi tik apatinio kaitinimo funkciją, dėl kurios maistas kepa netolygiai – dažniausiai apačia iškepa greičiau, net priskrunda, o viršus dar būna neiškepęs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *