Prekės ir paslaugos

Vestuviniai tortai – kaip išsirinkti?

tortai vestuvemsVestuviniai tortai – neatsiejama vestuvių dalis. Tai yra įprasta ir tapo tradicija praktiškai visame pasaulyje per visas vestuves. Vestuvinio torto valgymas – ypatinga vestuvių ceremonijos dalis, ir savaime suprantama kiekviena jaunavedžių pora besiruošianti savo vestuvėms, norėtų išrinkti patį skaniausią ir gražiausią torta. Todėl torto pasirinkimą ir pirkimą reikėtų susiplanuoti iš anksto, apgalvoti kokio torto jūs norite, ar ruošiatės užsakyti specialų išskirtinį tortą savo vestuvėms, ar pirksite kiek paprastesnį, galbūt turite pažystamu ar draugų, kurie kepa tortus. Specialių vestuvinių tortų užsakymas gali kainuoti nemažus pinigus, ir geriausi tortų kepėjai paprastai būna užsakyti ilgam laikui į priekį, todėl ilgai delsti ir atidėlioti torto užsakymą tikrai nderėtų.

Perdaug nesijaudinkite, vestuviniai tortai būna įvairių rušių, kiekviena jaunavedžių pora tikrai gali surasti skanų ir gražų tortą pagal savo turimą biudžetą. Jeigu ruošiatės tortą pirkti specialioje tortų ir pyragų kepykloje, greičiausia ten jums pasiulys didelį pasirinkimą. Geri tortų kepėjai turi atskirus katalogus su tortų nuotraukomis, aprašymais sudėtimi, tad pasirinkimas bus tikrai didelis. Galbūt net galėsite paragauti ir taip lengviau bus išsirinkti koks tortas jums skaniausias. Jei pirksite sluoksniuotą kelių pakopų tortą, greičiausia bus galima užsakyti ir norimus sluoksnių skonius. Tarkime pagrindinis torto sluoksnis šokoladinis, vidurinis sluoksnis vyšninis, viršutinis vanilinis ir pan. Taip turėsite tikrai išskirtinį tortą jūsų vestuvėms!

Prieš perkant tortą taip pat reikėtų apgalvoti ir kokio dydžio torto reikės. Galite tiesiog pasakyti tortų gamintojams kiek svečių dalyvaus jūsų vestuvėse ir jie apytiksliai galės paskaičiuoti kokio dydžio torto jums gali prireikti. Patyrę tortų kepėjai gerai išmano savo darbą ir žino kokio dydžio tortą geriau gaminti.

Prieš išsirenkant vestuvinį tortą derėtų apsilankyti ne vienoje tortų kepykloje, taip galėsite susipažinti su tortų gamyba, ju kainomis ir tuo pačiu pabendrauti su tortų kepejais ir paaiškinti ko jūs tikitės, kokio skonio norėtumėt. Vestuvinių tortų stilių ir formų taip pat būna įvairių. Jų gamyba yra skirtinga, todėl savaime suprantama, kad kainos irgi skiriasi. Jeigu trūksta idėjų kokio vestuvinio torto jūs norite, kokios formos ar stiliaus – internete daugybė pavyzdžių. Yra jaunavedžių, kurie stengiasi vestuvinį tortą pritaikyti net prie vestuvių aplinkos, spalvos ir pan. Viskas priklauso tik nuo jaunavedžių fantazijos ir žinoma turimo vestuvinio biudžeto.

Vestuvinis tortas visų pirma turi patikti jaunavedžiams, neleiskite niekam perkalbinėti jūsų, kad tas ar anas tortas yra skanesnis. Susikurkite šventę patys sau, tai jūsų vestuvės ir jūsų išrinktas vestuvinis tortas skaniausias turi būti būtent jums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *