Namai,  Prekės ir paslaugos

Skirtingos NT kainos ir paskirtis

kotedzaiKai kurie vartotojai stebisi, kad Kauno mieste parduodami kotedžai kainuoja pigiau nei butai Vilniuje. Tačiau nėra jokios priežasties stebėtis – Vilniuje nekilnojamojo turto kainos yra gerokai didesnės nei laikinojoje sostinėje, todėl visiškai natūralu, kad net ir skirtingo tipo nekilnojamasis turtas vertinamas labai nevienodai. Be to, skiriasi ne tik NT įsigijimo kainos, tačiau taip pat ir nuomos įkainiai. Pavyzdžiui, jei apsilankytumėte šiame http://nekilnojamasturtas.lt/patalpos/ puslapyje, galėtumėte rasti daugybę skirtingų skelbimų, kurie padėtų jums lengviau ir greičiau susidaryti aiškesnę nuomonę apie dabartines NT rinkoje vyraujančias kainas. Kita vertus, kai kalbama apie kainas, visuomet galvoje reikėtų turėti ir savo keliamus reikalavimus bei konkrečius lūkesčius. Tai labai svarbu dėl vienos priežasties – kiekvieno vartotojo poreikiai ir biudžetas yra labai skirtingi, todėl natūralu, kad ir požiūris į skirtingo tipo NT objektus nėra vienodas.

Pastarąjį veiksnį paminėjome nebe priežasties. Kai ieškome nekilnojamojo turto objekto, neretai iš savo aplinkos gauname daugybę patarimų. Tokiu atveju gali atrodyti, kad kiekvienas jūsų aplinkos žmogus yra tikras nekilnojamojo turto rinkos ekspertas ir žino absoliučiai kiekvieną detalę. Deja, bet taip tikrai nėra. Daugybė skirtingų nuomonių gali labai suklaidinti ir įtakoti nesėkmingo sprendimo priėmimą, todėl reikėtų išmokti atsisijoti grūdus nuo pelų ir atsižvelgti į savo lūkesčius. Kaip bebūtų, taip pat pravartu konsultuotis su NT rinkos specialistais ir klausti jų patarimo. Tokia nuomonė gali būti labai vertinga, kadangi ji yra objektyvi ir paremta konkrečiais faktais bei ilgamete patirtimi.

Kita vertus, svarbu ir tai, kokiam tikslui ieškote nekilnojamojo turto objekto. Jei jis bus skirtas jūsų gyvenimui, tuomet puikiai suprantama, kad ir jūsų keliami reikalavimai turėtų būti gerokai didesni – juk tuomet būste gyvensite daugybę metų. Tuo tarpu, jei NT jums reikia kaip investicijos, kuri generuotų papildomas mėnesines pasyvias pajamas, jūsų reikalavimai gali būti šiek tiek kitokie. Tai reiškia, kad būstas, kuris bus skirtas nuomai, ir būstas, kuriame ruošiatės gyventi ne visuomet turėtų būti vertinamas vienodai. Nors, žinoma, nereikėtų galvoti, kad viskas yra tik taip ir jokiu būdu ne kitaip. Visuomet turėtumėte žvelgti į konkrečią situaciją ir pasirinkti būtent tai, kas tinka jums ir gali būti pats efektyviausias sprendimas. Galbūt net ir NT, kurį rinksitės nuomojimui, atveju norėsite rasti tokį būstą, kuris būtų tinkamas yra jums, todėl nebūtų galima vienareikšmiškai teigti, kad skirtingai paskirčiai skirtas NT, turėtų būti pasirenkamas skirtingu principu.

Žinoma, kadangi nekilnojamasis turtas nėra pigi investicija, prieš investuojant savo pinigus, turėtumėte būti labai gerai apsisprendę, kas iš tikrųjų yra tinkamiausia ir gali būti pelningiausia, todėl niekuomet investicinių sprendimų nereikėtų priimti paskubomis ir nesikliaujant konkrečios srities specialistų teikiamais patarimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *