Prekės ir paslaugos

Simbolinė vyriškos piniginės reikšmė ir Jūsų kelias finansinio stabilumo link

Gyvenimas bėga, rytą keičia vakaras, viena valanda užleidžia vietą kitai, ką tik prasidėjo pavasaris, o tuoj ir vasara ateis. Pražingsniuoja vieni metai, kiti… Ir nejučia turimos vyriškos piniginės išvaizda tampa visiškai nereprezentatyvi, o ir siūlės, rodos, tuoj iširs. Taigi, laikas keisti piniginę.

Kiekvienas daiktas turi nevienalypę prigimtį bei reikšmę. Štai nauja moteriška rankinė gali simbolizuoti pasikeitusius poreikius ar tiesiog emocijų šuolį. Naujas dviratis gali būti aktyvesnio gyvenimo pradžia, o naujas darbo stalas – stimulas produktyviai užsiimti protine veikla. Reikia paminėti, kad visi iš šių daiktų parduotuvėse būna įkainoti tam tikra pinigų suma. Čia atsiskleidžia tiek moteriškos, tiek vyriškos piniginės svarba – kad ką nors įsigytum, reikia turėti už ką. Tačiau ir pati piniginė pasižymi keliomis reikšmėmis, kurių viena yra simbolinė.

vyriskos piniginesKalbėdami apie simbolius galėtume priartėti prie hermeneutikos ar semiotikos mokslo, tačiau tai būtų atskiro straipsnio vertos temos. Pakaktų pasakyti, jog net ir keičiantis laikams pinigai savo svarbos nepraranda. Visuomenėje gajus stereotipas, kad vyras turi uždirbti užtektinai pinigų. Ir nors daugelis žmonių pasisakytų prieš diskriminaciją, taip pat ir parodytų daugybę pavyzdžių, kai moterys užkopia žymiai aukštesniais karjeros laiptais, vyriškos piniginės pasirinkimas labai dažnai siejasi su vienu tikslu – atrasti finansinio stabilumo kelią.

Finansinis stabilumas – lyg ir aiški, tačiau gana subjektyvi sąvoka. Asmeniui, gaunančiam 300 eurų atlyginimą, 700 eurų likutis sąskaitoje gali atrodyti itin didelis. O štai koks nors patyręs specialistas, kas mėnesį papildantis kišenę po 1500 eurų, nesmagiai jaustųsi jau tada, kai turimų pinigų kiekis sumažėtų iki 4000 eurų. Žmonės dirba skirtingus darbus, gauna nevienodas pajamas. Įvairuoja ir išlaidos. Taupymo sugebėjimai taip pat skiriasi. Tačiau nauja piniginė neretai susiejama su finansine gerove. Įsigijus juodą, rudą ar kitos spalvos kokybišką gaminį tikimasi pakreipti savo finansus tinkama linkme, paskirstyti asmeninį biudžetą, sekti išlaidas, mąstyti, kaip taupymo procesą optimizuoti.

Senos piniginės iškraustymas ir daiktų susidėjimas į naują – tarsi minčių perdėliojimas, naujo ir žymiai efektyvesnio starto pradžia. Nauja piniginė gali padėti pasiekti finansinį stabilumą, tereikia patikėti jos galia. Ne daiktas viską atliks už mus, o mes jam įkvėpsime energijos, kurią jis skleis kartu su optimizmu.

Nors straipsnio pavadinime minimos vyrams skirtos piniginės, tačiau visa tai, kas pateikiama šiose eilutėse, pritaikoma ir dailiosios lyties atstovėms. Tiesiog pati piniginė dažnai susiejama su vyriškumu ir įsitaiso šalia gero laikrodžio ar nublizgintų batų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *