Namai,  Prekės ir paslaugos

Ruošiatės pirkti plyteles? Keletas naudingų patarimų jums

ruosiates pirkti plytelesKiekvienas nori susikurti tobulą namų interjerą. Todėl ieško įvairių sprendimų kaip pakeisti ir pagražinti aplinką. Svarbu ne tik tai, kad gyvenamosios erdvės atrodytų stilingai, bet kad ir medžiagos, kurių pagalba tai bus padaryta, būtų patvarios ir kokybiškos. Plytelės yra viena dažniausiai naudojamų statybinių medžiagų ir elementų. Plytelėmis kloja grindis, klijuoja sienas. Tačiau, kai tokia didelė plytelių pasiūla, kaip išsirinkti tai, kas patikima ir kokybiška?

Perkant plyteles verta atkreipti dėmesį į jų rūšis:

  1. Labai praktiška ir populiari grindų danga yra keraminės plytelės. Jos tinka visuomeniniams pastatams ir gyvenamųjų namų erdvėms. Keramikinės plytelės išsiskiria dizainų ir spalvų įvairove — rinktis galima nuo švelnių pastelinių iki rėksmingų spalvų ar plytelių su šviečiančiais neoniniais akcentais.
  2. Klinkerio plytelės dar viena plytelių rūšis, naudojama interjero ir eksterjero kūrime. Klinkerio plytelės porėtos, sukaupia ir ilgai išlaiko šilumą, todėl puikiai tinka šildomoms grindims. Dar vienas plytelių privalumas — jos yra itin tvirtos ir atsparios šalčiui. Svarbu paminėti, kad klinkerio plytelės yra viena natūraliausių dangų, tinkančių tiek vidaus, tiek ir lauko apdailai.
  3. Vienos patvariausių — akmens masės plytelės. Jos gaminamos iš smulkios frakcijos molio ir išdegamos aukštoje temperatūroje. Akmens masės plytelės yra ilgaamžės, atsparios trinčiai ir temperatūros pokyčiams.
  4. Jei mėgstate prabangą ir išskirtinumą — rinkitės marmurines plyteles. Nepaisant savo grožio ir elegantiškumo, marmurinės plytelės yra ganėtinai minkštos. Jų negalima valyti šveičiamaisiais valikliais ar šepečiais.

Taigi, plytelės — puiki galimybė susikurti nepakartojamą namų dizainą. Ten kur reikalinga ilgaamžė, nebijanti drėgmės ir lengvai prižiūrima danga, plytelės yra geriausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *