Prekės ir paslaugos

RIMI akcijos – kaip išrinkti tobulą kalėdinę dovaną?

Dovanoti dovanas ir matyti laimingus kitų žmonių veidus visada labai gera. Visgi turbūt kiekvienas pritartų, kad pats sunkiausias laikas metuose – prieškalėdinis laikotarpis. Visus vejasi nebaigti darbai ir reikalai, o dar ir reikia ieškoti dovanų, kurios įtiks visiems šeimos nariams. Nors visos apklausos ir tyrimai įrodė, kad žmonėms svarbu dėmesys, o ne dovanos turinys, visi nori pasirodyti kuo geriau ir nustebinti artimą naudingu daiktu. Tačiau yra tam tikros dovanos ir pirkiniai, kuriuos galite pritaikyti universaliai, kone bet kam. O kad per daug neišlaidautumėte, galite ieškoti daiktų, kuriems tuo metu skelbiamos nuolaidos. Puikus pavyzdys – RIMI akcijos. Kaip pagal jas išrinkti tobulą kalėdinę dovaną?

  1. RIMI leidinys. Kiekvienais metais prieš šventes RIMI išleidžia specialius leidinius, kuriuose rasite daugybę nukainotų prekių, tinkamų kalėdinei dovanai. Kad rinktis būtų paprasčiau, rekomenduojame leidinyje pasižymėti prekes, kurios jus domina ir pagalvoti, kam jos geriausiai tiktų. Taip į parduotuvę ateisite jau pasiruošę, su atitinkamu sąrašu, todėl nereikės ilgai gaišti ieškant dovanų ir stovint parduotuvių eilėse.
  2. Dažnai RIMI akcijos taikomos knygoms, o tai yra viena universaliausių dovanų, kokias tik galite kam nors įteikti. Didelė dalis žmonių skaito, todėl knygą galima įteikti ir vaikams, ir suaugusiems, ir skirtingą gyvenimo būdą išpažįstantiems žmonėms. Svarbiausia pasidomėti, ką tas žmogus mėgsta ir kokio stiliaus knygos jį domina labiausiai.
  3. Maisto produktai. Dar viena universali dovana, kurią vertina daugybė žmonių – maisto produktai. Anksčiau daugeliui atrodė, kad tokia dovana neturi išliekamosios vertės. Tiesa ta, kad užuot rinkus įvairius niekučius, kurie dažnai dulka lentynose, kitą žmogų kur kas labiau nudžiuginsite tuo, ką jis iš tiesų panaudos buityje. Dovanai tinka kokybiškas sūris, mėsos užkandžiai, išskirtiniai saldumynai, medus, užtepėlės ir daugelis kitų panašių produktų.
  4. RIMI rinkiniai. Kad prieš Kalėdas patirtumėte kuo mažiau streso, RIMI kasmet paruošia specialius supakuotus rinkinius, kuriuos galite iškart įsigyti ir dovanoti kitam žmogui. Jie sudėlioti protingai, pagal tematiką, kainą ir kitus kriterijus, todėl ne tik nustebinsite apgalvota dovana, bet ir sutaupysite savo laiką, kurį skirtumėte atrinkimui, pakavimui ir t. t.