DHL siuntos
Prekės ir paslaugos

Praktiškas ir šiuolaikiškas siuntų pristatymo paslaugų užsakymas

Pastaruoju metu jūs vis dažniau susiduriate su poreikiu išsiųsti siuntas į įvairias pasaulio šalis? Tačiau iki šiol dar neatradote patogaus ir praktiško sprendimo palankiausių siuntų pristatymo pasiūlymų paieškai? Laimei, šiomis dienomis yra labai nesudėtinga pasinaudoti kurjerių paslaugų užsakymui skirtomis virtualiomis platformomis, kuriose yra pateikiami palankiausi pasiūlymai.

Didelė kurjerių įvairovė

Kai kuriems vartotojams, kurie nusprendžia kreiptis dėl siuntų pristatymo paslaugų, kyla klausimas, kokius kurjerius jiems būtų verta pasirinkti – ypač, kai rinkoje veikia tiek daug skirtingų kompanijų. Tačiau didelė kurjerių įvairovė tikrai neturėtų komplikuoti šių paslaugų teikėjų pasirinkimo. Naudojantis minėtomis platformomis galima lengvai atrasti tinkamiausią pasiūlymą iš daugybės skirtingų šiuolaikinėje rinkoje veikiančių kurjerių.

Paprastas paslaugų užsakymas

Kurjerių pasiūlymus pateikiančiose ir galimybę siuntų pristatymo paslaugas užsisakyti suteikiančiose platformose užsakymo procesas būna labai paprastas ir greitas. Jums tereikia į atitinkamus laukelius įrašyti siuntos duomenis (t.y. pakuotės išmatavimus) ir nurodyti iš kur siunta turės būti paimti bei į kur ji turės būti pristatyta. Šių duomenų visiškai pakanka, kad sistema galėtų atrinkti geriausius kurjerių taikomus pasiūlymus.

Kai pastarieji bus pateikti, jums beliks pasirinkti kurjerių kompaniją. Nepaisant to, ar tai bus DPD siuntos, UPS, TNT, ar DHL siuntos, kiekvienos norimos išsiųsti siuntos atveju jūs galėsite išsirinkti geriausią kainos pasiūlymą.

Patikimumas ir saugumas

Kadangi tokiose platformose būna įtraukti tik labai gerai žinomi ir daug metų siuntų pristatymo rinkoje veikiantys šių paslaugų teikėjai, visuomet yra užtikrinamas didžiausias įmanomas patikimumas ir saugumas. Tai leidžia būti visiškai ramiems, kad siuntos bus pristatytos saugiai ir greitai.

Virtualus siuntų sekimas

Dar vienas labai svarbus minėtų internetinių platformų privalumas yra galimybė virtualiai sekti išsiųstas siuntas. Tai galima daryti tiek siuntos siuntėjui, tiek ir būsimam siuntos gavėjui. Viskas, ko tokiu atveju prireikia, tai siuntos unikalus kodas, leidžiantis virtualiu būdu patikrinti, kur konkrečiu metu yra siunta ir kokį kelia ji yra nukakusi. Pastaroji funkcija yra ypatingai naudinga ir praktiška tais atvejais, kai yra vykdoma internetinė prekyba ir klientas nori sekti savo siuntos kelią.