Patarimai pildant ES projektų paraiškas
Verslas

Patarimai pildant ES projektų paraiškas

Šiai dienai tai yra labai paprasta ir greita, kadangi viską galite pasidaryti internetu ir jums nereikės niekur nei vykti, nei sugaišti papildomo savo laiko. Pildant paraiškas dėl ES projekto, jums gali iškilti papildomų klausimų kaip vienu ar kitu atveju pildyti ar kaip kur ką siųsti. Pirmiausiai gerai pasidomėkite pačiu projektu ir jo reikalavimais. Pradžia visada turi prasidėti nuo informacijos skaidos. Susipažinkite su reikalavimais, sąlygomis, paskaitykite visą pateiktą informaciją apie projektą ir paraiškų teikimais. Tai jums palengvins darbą, teikiant paraiškas ir sukels mažiau klausimų.

Projekto rengimas

Teikiant paraiškas, įsitikinkite kad atlikote visus reikiamus punktus rengiant savo projektą. Tai svarbiausia jūsų dalis, geras stiprus projektus jums gali atnešti sėkmę ir teigiamus atsakymus dėl finansavimo. Projektas turi būti parengtas tiek stilistiškai tvarkingai, taip pat atitikti kompiuterinio raštingumo reikalavimus ir neturėti gramatinių klaidų. Bet tai nėra esminiai reikalavimai. Svarbiausia yra projektą parengti taip, kad atsispindėtų visas jūsų įdėtas darbas. Teikiant paraiškas labai svarbu susirinkti visus reikiamus dokumentus, tad įsitikinkite kad nevėluosite į terminus, nes tam tikrų dokumentų galite laukti ilgai. Viską susitvarkykite iš anksto, kad jums neatsitiktų netikėtų trikdžių. Taip pat susižiūrėkite paraiškos teikimo terminus, labai svarbu į juos nepavėluoti, kitaip negalėsite dalyvauti finansavimo projekte.

Šiai dienai yra labai daug įmonių galinčių pagelbėti jums teikiant bet kokias ES paraiškas, taip pat  pildant ir teikiant pačius projektus. Tad jeigu nesate tikri jog patys vieni sugebate tai padaryti, verta apgalvoti dėl papildomų rankų ir papildomos pagalbos. Tai gali būti puiki išeitis, tiems kurie turi puikią idėją, tačiau neturi laiko ar techninių galimybių ją aprašyti ir tvarkytis visus reikiamus formalumus ar teikti dokumentus, juk tai gali būti padaryta už jus.