Apranga, mada

Moteriškos piniginės ir jų tipai

Piniginė – tiesiog būtinas aksesuaras, be kurio jokia moteris nesugebėtų išbūti nė dienos. Tai ne tik praktiškas daiktas, kur laikome banko korteles, pinigus ir kitus svarbius dalykus, bet ir mūsų asmeninio skonio atsipndys. Todėl rinktis piniginę reikia labai atidžiai, apgalvojant kiekvieną detalę ir jos funkcionalumą. Kad išsiaiškintumėte, kokia piniginė jums tinkamiausia, kviečiame susipažinti su jų tipais iš arčiau. Kokios moteriškos piniginės populiariausios?

Atverčiamos moteriškos piniginės

Atverčiamos moteriškos piniginės – tai vienas populiariausių tipų. Tai dviejų dalių užverčiamos arba užsegamos piniginės, kurių dydis yra labai optimalus. Jos turi pakankamai vietos susidėti kortelėms ir pinigams, tačiau nėra pernelyg didelės ar išsipūtusios, kad netilptų į nedidelę rankinę. Tai be galo praktiškas ir universalus piniginės tipas, kuris tiks moteriai, norinčiai su savimi turėti svarbiausius daiktus ir solidžią, tvarkingą piniginę, derančią prie bet kokios rankinės.

Piniginės monetoms

Tai nedidelė, kompaktiška, plona piniginė, skirta monetoms. Dažniausiai tokios moteriškos piniginės turi keletą skyrelių banko kortelėms, bet jų yra nedaug. Šios piniginės paprastai naudojamos keliaujant ar einant į vakarėlį, jas taip pat renkasi moterys, kurios nemėgsta savęs apkrauti begale daiktų ir nori turėti piniginę, kuri laisvai tilps į kišenę ar į ranką, kai reikia nueiti kažkur greitai apsipirkti.

Užsegamos piniginės

Tai Lietuvoje itin madingas piniginių tipas, kuris yra talpus, stilingas ir be galo praktiškas. Užsegamos moteriškos piniginės turi daug skyrelių, čia galima susidėti ne tik banko, bet ir nuolaidų korteles, bilietus, čekius ir daugelį kitų panašių dalykų. Jos skirtos moterims, kurios nori turėti viską vienoje vietoje ir ieško išskirtinės, išraiškingos piniginės. Užsegamos moteriškos piniginės gali būti įvairių raštų, spalvų, dekoruotos įvairiais elementais, kurie atskleidžia jūsų asmenybę.

Riešo piniginės

Šios moteriškos piniginės yra itin funkcionalios ir dažnai atlieka ne tik piniginės, bet ir rankinės vaidmenį. Jos turi patogų raištelį, leidžiantį piniginę užkabinti už riešo, todėl ją galite turėti eidami apsipirkti, keliaudami į vakarėlį ar tuomet, kai nenorite su savimi nešiotis kuprinių ar rankinių bei šalia turėti būtiniausius daiktus.

Straipsnis parengtas pagal galanterijos parduotuvę – Technomada.lt