Transportas

Mitai apie keleivinių mikroautobusų nuomą

Jūs šiuo metu domitės kelionėmis su grupe artimųjų arba galvojate apie išvyką su įmonės darbuotojais? Jūs staiga prisimenate mitus, kurie buvo sudaryti iš aplinkinių rato ir šie mitai jums trukdo priimti teisingą sprendimą. Šiame straipsnyje bus paneigti keli labiausiai paplitę mitai apie keliones nuomojamu mikroautobusu, o kad įsitikintumėte ar tai tikrai yra tik mitai, siūlome jums visą tai patiems išmėginti išsinuomojant keleivinį mikroautobusą su vairuotoju ar be jo.

Mitas Nr. 1: keliaudami mikroautobusu neturėsite galimybės sustoti

Šitas mitas yra labai keistas. Žmonės galvoja, kad pasirinkę mikroautobuso nuomą su vairuotoju, taip ir liks mikroautobuse visą kelionės laiką. Tai tiesiog yra mitas. Nesvarbu kur jūs vykstate, ar į paplūdimį, paprastą išvyką, vestuves, stovyklą ar į kokį nors kitą renginį jūs visada galite patys nuspręsti ar norite sustoti. Visa tai priklauso tik nuo jūsų suplanuoto maršruto, kur jūs planuojate sustoti. Priklausomai nuo kelionės trukmės, jūs visada turėsite galimybę sustoti ir pasigrožėti gamta, istoriniais paveldais ar tiesiog įsiamžinti nuotraukomis kartu su jumis keliaujančia grupe!

Mitas Nr 2: kelionės mikroautobusu yra nepatogios su grupe asmenų

Deja, bet šis mitas, kurį jūs girdėjote yra taip pat tik mitas. Keliaujant automobiliu, jūsų kojoms lieka labai mažai vietos, po ilgo sėdėjimo jūsų nugara pradeda jausti nuovargį ir iš jūsų kelionės teko atsisakyti vieno krepšio, kurį planavote pasiimti su savimi į kelionę, nes jis netilpo į automobilio bagažinę. Tarp šių išvardintų nepatogumų galime pritaikyti bent jau vieną mūsų kelionėms. Tačiau, visos šios problemos išnyksta akimirksniu, kuomet jūs pasirenkate mikroautobusų nuomą. Keleiviniai mikroautobusai yra pritaikyti specialiai jūsų kelionėms, kad jos būtų patogios ir paliktu tik nuostabius prisiminimus su jūsų artimaisiais. Pagaliau galėsite džiaugtis erdvių interjeru. Jūsų kojos turės pakankamai vietos, jūs nejausite nuovargio, kuris susidarydavo nuo nepatogių sėdynių, o kas taip pat labai svarbu, vietoje to, kad paliktumėte vieną krepšį namuose, jus galėsite pasiimti dar vieną papildomai!

Mitas Nr 3: kelionės nuomotu mikroautobusu yra brangios

Žmonės susidarę tokią nuomonę dažniausiai neturi patirties keliaudami nuomotu mikroautobusu arba kitas atvejis – šie žmonės nėra bandę profesionalų suteikiamų paslaugų. Pirmas patarimas, kad jaustumėtės užtikrinti nuomodamiesi keleivinį mikroautobusą, siūlome jums teirautis tik į profesionalias įmones, tokias kaip “Eurosiunta”. Profesionalios įmonės, turinčios ilgametę patirtį žino, kad klientams yra svarbu ne tik kokybiškos paslaugos, bet ir jų kainą. Apsilankę “Eurosiunta” puslapyje, jūs rasite kokybiškus mikroautobusus, kurie jūsų keliones pavers įsimintiniausiomis, o siūlomos pranoks jūsų lūkesčius!

Taigi, jeigu pažvelgtumėme į kelionių transporto alternatyvas su grupe asmenų, galite rinktis begalę transporto priemonių: savarankišką važiavimą automobiliu, lėktuvą ir kt. Didesnėms grupėms asmenų, šios keliavimo galimybės tampa daug brangesnės nei keleivinio mikroautobuso nuoma. Kiekvienas variantas, kurį jūs pasirinksite keliaudami, jums už tai teks mokėti pinigus. Tačiau kelionė keleiviniu mikroautobusu iš vienos vietos į kitą yra vienas ekonomiškiausių būdų keliauti su didesne grupę asmenų. Įvertinant degalų kainą šiomis dienomis, kelionę nepažįstamomis vietomis ir kitus veiksnius keliančius stresą susijusius su grupės vežimu, keleivinių mikroautobusų nuoma su privačiu vairuotoju iš tikrųjų tampa pačiu patogiausiu pasirinkimu jūsų kelionei.