Transportas

Mercedes Benz G nuoma su vairuotoju

Mercedes Benz G klasės nuoma – tiems, kurie vertina laiko patikrintą kokybę. Šis legendinis Gelendvagen žinomas jau nuo 1979-ųjų, tad galime drąsiai sakyti, kad mūsų mintyse jis jau tapo klasika, o gerbėjams tapo kultiniu modeliu. Šio visureigio išvaizda metams bėgant beveik nepasikeitė, tačiau keitėsi vidus –  sudėtos šiuolaikinės technologijos.

Mintis, kad nuo tos akimirkos, kada visureigis pasirodė pirmą kartą, jo išvaizda pasikeitė labai mažai, jaudina istorijos mylėtojus bei kolekcionierius. Tai reiškia, kad jau keturis dešimtmečius, šio visureigio išvaizdos žavesys neblėsta, tuo tarpu, kitų automobilių modeliai prašosi atnaujinami kas kelerius metus.

Mercedes Benz G klasės visureigis yra viena iš naujausių šio modelio versijų, tačiau vis dar išlaiko pirminius jo bruožus – grubokas ir kampuotas. Pirminė šio visureigio paskirtis buvo karinė, tik vėliau pristatyta civilinė versija. Galime tik džiaugtis, kad laikui bėgant buvo tobulinamas šio modelio vidus, o išorė keitėsi mažai. Ne vienas susidūręs su Mercedes-Benz G63 AMG visureigiu tvirtina, kad ši transporto priemonė – tikrasis rojus žemėje. Visureigio dizainas atspindi aukštą klasę, prabangą ir galią – būtent šiuos jausmus jaučia žmogus, sėdintis legendiniame Gelendvagene.

NuomaJums dirbanti komanda stengiasi pasiekti, kad bet kuri Jums svarbi proga taptų isškirtinė. Mes kviečiame pasinaudoti Mercedes Benz G klasės nuoma arba „Geliko” nuoma – tam, kad Jums svarbios akimirkos paliktų neišdildomą įspūdį.

Mes siūlome Mercedes Benz G nuoma su vairuotoju, tam, kad Jums svarbiomis akimirkomis nereikėtų jaudintis dėl transporto ar kelionės maršruto. Mūsų įmonėje dirbantys profesionalūs vairuotojai pasirūpins, kad į reikiamą vietą atvyktumėte laiku, o mūsų siūlomas Mercedes-Benz G klasės automobilis taptų pribloškiančia Jūsų įvaizdžio detale. https://www.facebook.com/MercedesGelikoNuoma