Laisvalaikis,  Prekės ir paslaugos

Lėktuvu į Stokholmą

lektuvu  bilietaiNe kiekvienas mėgsta savo atostogas leisti kurortuose ir tolimuose egzotiškuose kraštuose. Kartais norima ramesnių ir labiau pažintinėmis apibūdinamų atostogų. Tokiais atvejais dažniausiai lektuvu bilietai būna įsigyjami į vakarų arba šiaurės Europos šalis.

Skristi galima iš įvairių šalių oro uostų. Pavyzdžiui, tai galite padaryti tiek iš Vilniaus, Kauno, Palangos, tiek ir is Rygos bei kitų šalių miestų. Jei pasirinksite skristi į Stokholmą – pasirinkimų skrydžiui turėsite labai daug ir įvairių, todėl pirmiausia reikėtų peržiūrėti internetinius portalus, kuriuose siūlomi pigūs skrydžiai, ir įsigyti bilietus į Švedijos sostinę. Taigi, būtent apie šį miestą ir pakalbėsime šiek tiek plačiau.

Ar žinojote, kad Stokholmo salyną sudaro virš 24000 skirtingų salų? Daugybę šį miestą lankančių turistų šis faktas labai nustebina, todėl, jei laiką leisite ne tik pačiame mieste, tačiau nepraleisite progos pasidomėti, kas vyksta už miesto – išvysite tai, kas jus labai nustebins. Gamta už šio miesto ribų yra neapsakoma, todėl galite būti tikri, kad įspūdžiai bus nepamirštami.

Be abejo, vykstantys į Stokholmą dažniausiai turi kitokių kelionės tikslų nei keliavimas po gamtą, todėl verta paminėti bent keletą lankytinų objektų pačioje Švedijos sostinėje.

  • Jei niekada nebuvote matę ledo baro, Stokholmas yra pati geriausia vieta jį pamatyti. Šiame mieste yra visame pasaulyje pats garsiausias ledo baras, kuriame klientams kokteiliai siūlomi iš ledo pagamintų taurių. Žinoma, tai nevienintelis ledo baro išskirtinumas. Apsilankę jame jūs pateksite į tikrą ledo karalystę.
  • Mėgstantiems gražius kraštovaizdžius – puikia pramoga taps Katarinos liftas, kuris užkels į pakankamai dideliame aukštyje esančią platformą, iš kurios galėsite mėgautis labai gražiais Stokholmo vaizdais.
  • Galbūt girdėjote, kad Stokholmo gyventojai labai mėgsta kavą – tai puikiai atspindi ir labai tobulai išvystyta kavinių bei kavos kultūra. Dažniausiai šio miesto gyventojai nėra linkę lankytis visame pasaulyje populiariose kavinėse (pvz., „Starbucks“). Jie kur kas mieliau renkasi labai aukštos klasės kavos namus, kuriuose gaminama kava viršija klientų lūkesčius.
  • Jei teko girdėti apie Stokholme vykstančius džiazo festivalius ir tai jums jau seniai kėlė didelį susidomėjimą – verta aplankyti ir Skeppsholmen salą. Būtent joje kiekvienais metais džiazo mėgėjai iš viso pasaulio mėgaujasi festivalio teikiamais malonumais. Be abejo, nereikėtų pamiršti, kad šioje saloje yra ir Moderna Musset šiuolaikinio meno muziejus, kuriame eksponuojama tokių puikiai visame pasaulyje žinomų dailininkų kūryba kaip Pikaso ar Salvadoro Dali.
  • Mėgstantiems muziejus, Stokholmas suteikia puikią ir išskirtinę galimybę apsilankyti prieš daugiau nei šimtą metų įkurtame Skansen muziejuje. Jei domitės švedų istorija – muziejuje sužinosite daug naudingos informacijos apie švedų gyvenimą laikotarpiu, kuriuo buvo įkurtas muziejus, t.y. 1891 m.

Ką gi, lankytinų vietų yra ir daugiau, todėl kibkite į paieškas ir pasirūpinkite turiningu kelionės maršrutu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *