Prekės ir paslaugos

Kurjeriai Lietuvoje

kurjeriai lietuvojeKurjerių paslaugos yra labai reikšmingos ir reikalingos, nes suteikia plačias galimybes operatyviai nusiųsti siuntą į bet kurią šalies vietą. Tai labai patogu ir siuntėjui, ir gavėjui. Gavėjui nauda pasireiškia tuo, kad jam nereikia vykti į paštą atsiimti savo siuntinio. Taip taupomas laikas. Kurjeriai Lietuvoje kasdien išvežioja didžiulius siuntų kiekius.

Bet kurjerio darbas malonus ir pačiam jį dirbančiam, nes turi savų privalumų. Pavyzdžiui, kai kurie dideliu privalumu laiko tai, kad dirbant šį darbą nereikia visos dienos praleisti biure.

Esminis reikalavimas kurjeriams – tai laiku ir saugiai pristatyti siuntą jos gavėjui į nurodytą vietą. Paprastai kiekvienas kurjeris turi savo aptarnaujamą teritoriją, kurioje dirba.

Dažniausiai kurjerio darbo diena prasideda siuntų pakrovimu į automobilį. Didelę dalį kurjerio darbo laiko užima komunikavimas telefonu su klientais. Dažniausiai prieš atvykdami kurjeriai paskambina pasitikslinti, ar  klientas yra namuose, darbe ar kitoje vietoje, į kurią nurodyta pristatyti siuntą. Jei tuo metu kliento nėra, suderinamas kitas, abiem pusėms, priimtinas siuntos pristatymo laikas. Jei už siuntą neapmokėta iš anksto, kurjeriai Lietuvoje taip pat surenka pinigus už siuntinius, išrašo sąskaitas faktūras, pinigų priėmimo kvitus ir pan. Taigi, matyti, kad kurjerio darbas neapsiriboja vien tik važiavimu ir siuntos įteikimu.

Iš kurjerių reikalaujam atidumo vairuojant, ypač esant prastoms oro sąlygoms, taip pat sąžiningumo pristatant siuntas, gebėjimo teisingai užpildyti atitinkamus dokumentus, komunikabilumo bendraujant su klientais telefonu, mandagumo bendraujant telefonu ir tiesiogiai, lankstumo.

Siunta gavėją dažniausiai nudžiugina, suteikia malonių emocijų. Tad neretai iš kurjerio galima išgirsti, kad jiems ypač smagu, nes jie yra to proceso dalis. Todėl savo darbą myli ir vertina tik dar labiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *