Laisvalaikis,  Prekės ir paslaugos

Kuo nustebinti vyrą gimimo dienos proga?

Savo vyro gimtadienis žmonoms sukelia labai daug klausimų. Atrodo, visada aišku, ko gali norėti moteris, kadangi kvepalai, drabužiai bei aksesuarai yra jų gyvenimo dalis. Tačiau ko reikia vyrams? Ypač tiems, kurie neturi jokio hobio ir apskritai sunku pasakyti, kuo jie domisi. Dovanos vyrams dažniausiai būna praktiškos. Tačiau juk ir jie mėgsta puoštis, tad gal geriau nupirkite ką nors gražaus ir tai, kas jiems padeda jaustis vyriškai?

praktiska dovana

 1. Kaklaraištis. Kiekviena save gerbianti moteris turi žinoti, koks kaklaraištis patiktų jos vyrui. Taigi, būtent tokio ir ieškoti reiktų. Žinoma, skirtingi kaklaraiščiai skirti ir skirtingoms progoms, tad būtinai tiksliai nuspręskite, kur vyras su konkrečiu kaklaraiščiu gali eiti.
 2. Peteliškė. Jeigu Jūsų vyras niekada iki šiol nenešiojo peteliškės, tai nereiškia, kad jis jos nenori. Juolab, šiuo metu siūlomų peteliškių pasirinkimas yra labai platus ir kiekvienas vyras su šiuo aksesuaru atrodys išskirtinai bei ypatingai. Pabandykite savo mylimą nustebinti su šiuo puikiu vyrišku papuošalu ir pasižiūrėkite – galbūt jis taps nauju peteliškės nešiotoju.
 3. Kojinės. Ko niekada nebus per daug? Kojinių, kurios būtinos kiekvienam žmogui, o vyrai yra linkę jų nekeisti labai dažnai, taigi jiems dar ir reikia daugiau vienetų. Tai labai praktiška dovana. Tiesa, taip pat gali būti ir stilinga, tad paieškokite kokių nors išskirtinio dizaino kojinių.
 4. Visi vyrai nori, kad jų moteris skaniai kvepėtų, tačiau ne visi vyrai žino, kad moterys nori, kad ir jų antros pusės būtų skanios. Taigi, kvepalai yra puiki proga nustebinti artimą žmogų, tik reikia gana akylai ieškoti tokio kvapo, kuris puikiai tiktų antrai pusei.
 5. Marškiniai. Tai jau didelė dovana, kurią taip pat gali būti sunku pataikyti tokiu atveju, jeigu gerai nepažįstate savo vyro. Tiesa, galbūt paieškos padės kur kas artimiau pažinti savo antrą pusę.
 6. Skutimosi priemonės. Gal kiek banalu, tačiau jeigu skirsite padorią investiciją ir nupirksite pačias geriausias – tokiu atveju verta ir naudinga.
 7. Vyriška rankinė. Vyrai taip pat nori patogiai su savimi nešiotis visas smulkmenas, tačiau kartais paprasčiausiai nedrįsta įsigyti tai, ko jiems reikia. Taigi, galbūt dovana ir bus stiprus spyris, kuris padrąsint nešioti patogią vyrišką rankinę.
 8. Piniginė. Nors sakoma, kad jų dovanoti negalima, tačiau tai labai patogi ir naudinga dovana. Juolab, jų stilių tiek daug, kad nesunkiai atrasite tokią, kuri Jūsų vyrui tinka puikiai.
 9. Aktyvios pramogos. Tinka tik tokiu atveju, jeigu Jūsų vyras yra tokio tipo žmogus, kuris mėgsta aktyvias pramogas. O kadangi jų pasirinkimas labai platus – nesunkiai atrasite kas tiks.
 10. Intymios pramogos. Šio tipo pramogas mėgsta visi vyrai, tad nustebinkite juos sukurdami erotinę atmosferą.
 11. Petnešos. Unikali dovana, kuri padės Jūsų vyrui būti kur kas stilingesniu bei išskirtiniu. Svarbiausia, kad jos yra ne tik gražios, tačiau tuo pačiu ir patogios.
 12. Sąsagos. Dar viena iš pirmo žvilgsnio smulkmena, kuri net ir paprasčiausią vyrą gali padaryti išskirtiniu ir labai stilingu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *