Laisvalaikis,  Prekės ir paslaugos

Krepšinis – iš kartos į kartą

krepsinis tiesiogiaiKrepšinis tiesiogiai sulaukia daugybės dėmesio. Standartinė straipsnio frazė galėtų būti tokia: „Klausiate, kodėl taip yra? Kodėl minėta sporto šaka nutvieskiama prožektorių šviesų?“ Tačiau krepšinis – labai specifinė tema. Čia nekyla klausimo „Kodėl?“ Oranžinis kamuolys Lietuvoje – tai, kas savaime suprantama.

Kas?

Nei klausimo „Kas?“ nekyla. Bet jei reikėtų apibrėžti, tai pasakytume, jog krepšinis – komandinis žaidimas. Žodis „komandinis“ – nebereikšmis. Tai aliuzija į vadinamąjį susižaidimą. Komandinė dvasia skatina siekti gero rezultato.

Kur?

Krepšinio salės suburia sirgalius. Tačiau ši sporto šaka stebima ir per televizorių. Tiek krepšinis tiesiogiai TV ekrane ar internetu, tiek ir arenose žmones itin domina. Jie perka bilietus arba bent jau planuoja laiką taip, kad po darbų galėtų atsipūsti ir pasimėgauti taikliais palaikomos komandos metimais.

Kada?

Krepšinio sirgaliai niekada nemiega. Tačiau bene didžiausias sujudimas atsiranda antroje vasaros pusėje. Puikus pavyzdys – 2016-ųjų olimpiada. Kai kurie galbūt vyks į Rio, o daugeliui lietuvių puikia vakaro pramoga taps krepšinis tiesiogiai.

Krepšinį galima pavadinti tuo, kas keliauja iš kartos į kartą. Iš istorijos žinome tokius žaidėjus kaip Lubinas. Gyva legenda – Arvydas Sabonis. Oranžinis kamuolys pažįstamas ne vienai kartai. Krepšinis suartina.

Šiame straipsnelyje aptariama sporto šaka naudinga ir dėl to, kad parodo kryptį. Pavyzdžiui, paaugliams prasmingiau sportuoti nei šlaistytis su kokia abejotina kompanija.

Žaidėjams darbas, sirgaliams pramoga. Žaidimas apima daugybę sričių. Čempionatų metu per TV rodoma įvairiausių reklamų, kur herojais tampa būtent krepšininkai. Arba siužetas bent kaip nors susiejamas su pergalių nuojauta.

Krepšinis – tai azartas ir prakaitas, sujudimas ir vienybė. Tiesioginės krepšinio transliacijos suteikia galimybę žaidimu pasimėgauti plačiai auditorijai. O jos Lietuvoje, kur tritaškiai palydimi banguojančiomis ovacijomis, tikrai netrūksta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *