Verslas

Kokios gali būti komercinės patalpos Vilniuje, turinčios (ne)visišką dalinę apdailą?

Daugelis mūsų jau įpratę, kad naujos statybos namai pirmuose daugiabučių aukštuose turi didelį komercinių patalpų pasirinkimą. Tai aktualus didmiesčiuose, ypač sostinėje Vilniuje. Retas gyventojas norėtų gyventi „ant gatvės“, kai visi praeinantys matytų jo gyvenimą kaip „ant delno“, dėl to ir kuriasi komercinės patalpos Vilniuje naujų namų pirmuose aukštuose. Tai yra labai patogu verslui, nes:

  • klientai mato, kas ir kaip vyksta už lango;
  • verslininkai gauna nemokamą reklamą;
  • patogu klientams, nes jie bet kada gali užsukti eidami pro šalį;
  • daugeliu atvejų galima šalia įėjimo durų priparkuoti savo automobilį.

Toks komercinių patalpų konceptas yra aktualus tiek smulkiam, tiek ir didesniam verslui, nes galimas platus komercinių patalpų ploto pasirinkimas. Vieniems gali užtekti ir nedidelio ofiso kambarėlio, o kitiems prireiks didžiulės sporto salei prilygstančios erdvės. Savo poreikius visada išsakykite nekilnojamo turto agentui, kuris į tai atsižvelgs ir pasiūlys, kurios komercinės patalpos Šnipiškėse ar kitame miesto rajone bus tinkamiausios.

Taip pat svarbu renkantis komercines patalpas atsižvelgti ir į keletą specialistų patarimų. Taigi rinkdamiesi norimą patalpų objektą, ypač kai jis yra naujos statybos name, derėtų atidžiau pasižiūrėti į tai, kas slepiasi po skelbime ar nekilnojamo turto agento pasakymo apibūdinime „dalinė apdaila“. Kartais pasitaiko atvejų, kai vystytojai ima vartoti terminus „nevisiška dalinė apdaila“ arba „visiška dalinė apdaila“ ir pan. Jei vienos patalpos bus pilnai įrengtos minint „visiška dalinė apdaila“, nebūtinai tokį patį vaizdą rasite ir kitose. Galite rasti netgi netinkuotų sienų vaizdą ir matysite plytas. Dėl to galite patirti papildomų išlaidų. Komercinės patalpos Vilniuje gali neturi ir elektros instaliacijos, o tik įvadą. Tokia pati situacija galima ir su santechnika, kai ji nėra išvedžiota, o randami tik įvadai. Tad būtinai šiuos niuansus išsiaiškinkite, ypač jei esate kitame mieste ar šalyje ir fiziškai negalite atvykti į objektą apžiūrai. Tokie dalykai bet kurioms patalpoms yra svarbūs ir juos įsirengti kainuos nemažai pinigų. Taigi gali nutikti ir taip, jog ta nevisiška dalinė apdaila Jums taps tikra daline apdaila.