Transportas

Kodėl verta įsirengti parkavimo daviklius automobilyje?

Norite vairuoti atsipalaidavę ir nepatirti streso automobilių stovėjimo aikštelėje? Parkavimo jutikliai dabar yra įprastas daugelio naujų automobilių priedas ir labai pageidaujamas antrinės rinkos priedas. Taigi, kaip jie veikia? Kokie yra antrinės rinkos variantai? Ir kaip juos įdiegti? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau…

Kaip veikia parkavimo davikliai?

Visi žinome tą jausmą, kai judrioje gatvelėje važinėjame pirmyn ir atgal, ieškodami tos idealios stovėjimo vietos, o tada pamatai vieną ankštą vietą ir pamąstai, ar pavyks į ją tilpti. Tada pradedate galvoti, ar jūsų parkavimo įgūdžiai leis jums sklandžiai ir be nuostolių pasistatyti automobilį į norimą vietą.

Jei jūsų automobilyje sumontuoti geriausi parktronikai, tai visiškai paprasta. Parkavimo davikliai, tai bamperiuose sumontuoti ultragarsiniai jutikliai arba aplink automobilį sumontuotos kameros – matuoja atstumą tarp jūsų automobilio ir kitų objektų, pvz., automobilio, besisukančio atbuline eiga ankštoje mažoje stovėjimo vietoje. Kai aplinkiniai susimąsto, ar netrukus išvys nelaimingą atsitikimą, salone (o galbūt ir vaizdo ekrane) pasigirsta pyptelėjimas, įspėjantis apie artėjimą vis arčiau. Sustojate turėdami daug vietos ir lengviau atsikvepiate.

Keli patarimai montuojant parktronikus:

  • Jutiklius rinkitės konrečiai transporto priemonei.
  • Sumontuokite jutiklius priekiniuose ir (arba) galiniuose buferiuose arba kamerą prie valstybinio numerio ženklo.
  • Įdiekite garsiakalbį ir LCD ekraną
  • Prijunkite prie maitinimo šaltinio
  • Norėdami gauti daugiau informacijos, įskaitant išsamius paveikslėlius, naudokitės gamintojo instrukcija.

Nepriklausomai nuo to, kaip planuojate į savo automobilį įmontuoti parkavimo jutiklius, juos įmontavę, džiaugsitės, kad tai padarėte, nes šie maži jutikliai gali reikšti skirtumą tarp saugaus automobilio statymo ir automobilio detalės įlenkimo. Kadangi jūsų automobilis bus saugesnis, galėsite jį išlaikyti ilgiau ir geresnės būklės.