Namai

Kodėl tokios svarbios baldų tvirtinimo detalės?

Dažnai nutinka taip, jog ne vienus metus naudotas baldas labai mielas širdžiai, tačiau jau braška per siūles. Kita situacija – nusipirkote naujus baldus ir aptikote, kad jų sutvirtinimo detalės neilgai tarnaus. Kaip pasielgti tokiu atveju?  Be abejonės, pasitelkti į pagalbą baldų furnitūros gamintojus ir prekybininkus. Jie jums pasiūlys tinkamiausias ir kokybiškas baldų tvirtinimo detales.

Baldų tvirtinimo detalės – tai tokie elementai, kurie leidžia laisvai baldui judėti ir atlaikyti reikiamas apkrovas, kurios buvo numatytos pradiniame jo projekte. Kitaip tariant, kasdieniniame gyvenime turimus baldus paverčia patogia, funkcionalia ir ilgaamže interjero dalimi.

Lietuvoje gerai žinomos kompanijos „Joldija“ specialistai pasakoja, jog pirkėjus dažnai tenka įtikinėti nepagailėti investuoti į kokybiškas ir tvirtas baldų tvirtinimo detales. Dažnai tai atrodo dėmesio nevertos smulkmenos. Visai be reikalo. Kodėl taip yra?

Pirmiausia todėl, kad kokybiški ir patikimi tvirtinimo elementai užtikrins ilgą ir komfortišką baldo naudojimą. Todėl atkreipti dėmesį, iš kokios medžiagos pagaminta ši baldų furnitūra, tikrai reikėtų. Jeigu galvojate, jog ne daug apie tai išmanote, klauskite specialistų. Jie mielai paaiškins, kodėl viena ar kita baldų tvirtinimo detalė kainuoja brangiau, o kitą, tuo tarpu, galima įsigyti už perpus mažesnę kainą. Dėl netinkamos furnitūros baldas greit ims netaisyklingai judėti ir pasireikš įvairūs nepatogumai. Sakykim, nuolat stringantys stalčiai, tarp durų atsiradę tarpai ar į šoną pakrypusi lova tikrai erzins ir gadins nuotaiką.

Kalbant apie baldų tvirtinimo detalių kainą, tikriausiai pastebėjote, jog dažnai panašiai atrodantys baldai stipriai skiriasi savo kaina. Verta žinoti, jog toks svyravimas egzistuoja būtent dėl esamos baldų furnitūros kokybės. Tad nenustebkite, kad, rodos, tokios nereikšmingos ir dažnai nematomos tvirtinimo detalės kainuoja, iš pirmo žvilgsnio, šiek tiek brangiau. Nuo jų didele dalimi priklauso, kiek ilgai galėsite džiaugtis savo namų baldais ir kitomis konstrukcijomis.

Minėtos įmonės internetinis puslapis joldija.lt  nustebina baldų tvirtinimo detalių gausa. Tai įvairūs kabliukai, sąvaržos, įveržėjai, spyruoklės, smeigės, strypeliai, varžtai, profiliai ir kt. Turinčiam mažai patirties tikrai galima pasiklysti tokioje gausoje. Prekybininkai ramina, jog prekybos vietose ir internetinėse parduotuvėse savo pirkėjus nuolat konsultuoja profesionalūs specialistai. Įvertinę montuojamų medžiagų savybes, jie parinks tinkamiausias tvirtinimo detales. Tuo tarpu, pirkėjams, turintiems išskirtinių pageidavimų, gali pasiūlyti detalių gamybą pagal individualų užsakymą. Prekes į namus jums pristatys saugiai ir patogiai supakuotas.  Beliks pasirūpinti tik vienu – tinkamai įvertinti ir džiaugtis savo baldų patogumu.