Prekės ir paslaugos,  Sveikata, grožis

Kineziterapija gali išlaisvinti iš skausmo gniaužtų

Judėjimas – tai pats geriausias būdas išvengti sunkių traumų ar atsigauti po ligos. Tam skirta reabilitacijos priemonė – kineziterapija, kuri įrodė, jog tinkami kūno judesiai gali atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų bei kitų organizmo sistemų būklę. Daugelis žmonių, tikinčių šiuo gydymo būdu, atsisako vaistų ir pažeistų kūno dalių funkcionalumą gerina tik kineziterapija. 

Kam naudojama kineziterapija?

kineziterapijaKineziterapija reikalinga žmonėms su negalia, sergantiems luošinančiomis ligomis, besiskundžiantiems nugaros skausmu  ar sportininkams, patiriantiems daugybę traumų. Daugiausiai darbo privalo įdėti ligoniai, kuriems tenka iš naujo mokytis judėti, pajusti koordinaciją, įgyti lankstumo. Norintiems išvengti rimtesnių sveikatos sutrikimų, vos pajautus skausmą ar negalavimus, patariama kreiptis į specialistus, kurie išmokys reikiamų pratimų, patars, kaip išvengti sužalojimų. Ilgalaikis fizinis aktyvumas gali pagerinti jūsų savijautą ir padėti visiškai atsikratyti skausmo bei sustiprinti raumenis.

Pratimus galite atlikti namuose

Jei nusprendėte, kad norite rūpintis savo kūnu ir jį mankštinti, jums nebūtina keliauti į sporto, aerobikos klubą ar specialias mankštas. Užtenka keleto konsultacijų, leidžiančių įsisavinti tam tikrus pratimus, kuriuos vėliau atliksite namuose. Kineziterapija apima tempimo, kvėpavimo, raumenų stiprinimo ir kitus, panašaus pobūdžio pratimus, galinčius atstatyti jūsų sveikatos būklę ar tiesiog padėti gyventi sveiką bei aktyvų gyvenimą.

Kineziterapija vandenyje

Jei skundžiatės nugaros skausmu, esate patyrę įvairių traumų ar sergate sąnarių ligomis – viena veiksmingiausių gydymo priemonių – kineziterapija vandenyje. Jos metu pratimai atliekami baseine, o dėl natūralių vandens savybių poveikio gerėja organizmo sistemos veikla. Kadangi esant vandenyje žmogaus svoris sumažėja, jūs ne taip apkraunate sąnarius, todėl tokia mankšta nesukelia nepatogumo. Tai leidžia kokybiškiau atlikti pratimus ir geriau treniruoti raumenis.

Sveikas nėštumas

Kineziterapija taip pat gali padėti nėščioms moterims. Stiprinant dubens dugno raumenis, nėštumo metu jie nėra pertempiami, o tai padeda išvengti netaisyklingos vaisiaus padėties, šlapimo nelaikymo ir skausmo juosmens dalyje. Apskritai, fiziškai stipresnės ir aktyvios moterys, prieš nėštumą atliekančios specialius pratimus, yra linkusios lengviau išgyventi nėštumo laikotarpį ir gimdymą, o po jo greičiau susigrąžina buvusias formas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *