Prekės ir paslaugos

Kas padeda susirasti darbą?

Šiandieninė situacija šalyje dėl karantino ne vieną darbuotoją ir darbdavį privertė sunerimti. Ne paslaptis, kad ne vienam teko ir atsisveikinti su kai kuriais savo darbuotojais. Nepavydėtiną situaciją dar labiau apsunkina ir kiek miglotos ateities perspektyvos. Todėl tokioje padėtyje atsidūrę žmonės ieško įvairiausių būdų, kurie padėtų kuo greičiau rasti naują darbą.

Žinoma, nieko geriau nėra už pasitikėjimą ir tikėjimą savimi, savimotyvaciją ir tikslo siekimą. Nes kai turi tikslą, didžiulį norą ir darai veiksmus, kurie sukoncentruoti tikslui pasiekti, negali būti, kad nepasiseks. Būtina užsiregistruoti Užimtumo tarnyboje, užpildyti savo CV kiek įmanoma daugiau platformų, nuolatos sekti šių platformų darbo skelbimus. LinkedIn socialinė platforma yra taip pat vienas iš itin efektyvių būdų būti matomam darbo rinkos erdvėje. Tačiau tiesa, kartais tai užtrunka arba savarankiškos pastangos neduoda norimų vaisių, tuomet svarbu išbandyti ir kitus kelius.

Vienas iš tokių – įdarbinimo agentūros, kurios koncentruojasi būtent į darbuotojų ir darbdavių santykius. Jų tikslas – suvesti šias abi puses ir suteikti kiekvienai iš jų maksimalią naudą. Įdarbinimo agentūros teikia paslaugas darbdaviams, kurių verslui ieško potencialių darbuotojų ir darbo ieškantiems asmenims. Todėl jie nuolatos turi informaciją apie darbdavius ir laisvas darbo vietas, kurias jie siūlo ir kandidatus, kurie tas vietas gali užpildyti. Toks darbo paieškos modelis ne vienam tapo tiesiausiu ir greičiausiu keliu į savo svajonių darbą.

Tiesa, tikėtis, kad viskas įvyks taip greit, kad nespėsite padėti telefono ragelio, tikrai nereikia. Bet kokiu atveju į darbo pokalbį nuvykti teks patiems, todėl įdėti savo pastangų tikrai reikės daugiau, nei kad tik užsiregistruoti. Darbo pokalbio metu svarbiausia pabrėžti savo geriausius gebėjimus ir neakcentuoti, ko nemokate, o tai, kad viską galite išmokti.