Prekės ir paslaugos

Karcher įrangos nuoma

Karcher tai vienas iš žinomiausių valymo įrangos gamintojų visame pasaulyje. Ši įranga pasižymi savo patvarumu bei kokybe. Karcher įranga gamina visus valymo įrenginius:

Mechaninės šluotos – tai šluotos, kurioms nereikia jokios elektros. Šį įrankis puikiai tinka valyti didelius sandėlius, patalpas ar kambarius.

Paviršių valymo įrenginiai – šie įrenginiai puikiai tiks nuvalyti įsisenėjusias dėmes ant grindų. Jie pakaitiną paviršių taip naikindami visas dėmes.

Plaunantys siurbliai – šie siurbliai tinka valyti įvairiausius paviršius: sofas, pamušalus, mašinos saloną. Cheminių medžiagų pagalba su šiuo įrankių galėsite išvalyti beveik visus nešvarumus.

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai – šie įrenginai aukšto slėgio pagalba gali nuvalyti beveik viską: išsipylusį tepalą, purvą, įvairiausias dėmes.

Dulkių siurbliai – Tai statyboms skirti siurbliai, jie yra žymiai galingesni už paprastus, skirti susiurbti didesnias šiukšles.

Karcher įrangos pasirinkimas

Karcher siūlo dideli įrangos pasirinkimą, pradžioje reikėtų nuspręsti kokius darbus norėsite atlikti, ar norėsite valyti grindis, ar paviršius, ar tiesiog stipria vandens srove nuvalyti kiemo trinkeles. Kai jau tiklsiai žinosite ką darysite, tuomet atkreipkite dėmėsį į įrankio specifikacijas: galingumą, dydį, funkcijas ir kitus svarbius dalykus.

Karcher įrangos nuoma ar pirkimas

Ši įranga turi stiprų prekinį ženklą, todėl jos kaina didelė. Daugumai žmonių šios įrangos reikia vienkartiniams darbams, tokiems kaip: sofos išvalymas, grindų išvalymas, trinkelių paviršiaus pavalymas ir panašiai. Šių įrankių pirkti tiesiog neverta, karcher įrangos nuoma puiki išeitis.

Įrankių nuomos įmonės

Įrankis.lt įmonė užsiemanti įrankių nuoma visoje Lietuvoje. Šioje įmonėje rasite didelį karcher įrangos pasirinkimą: mechaninės šluotos, paviršių valymo įrenginiai, plaunantys siurbliai, aukšto slėgio siurbliai ir dulkių siurbliai. Įmonė dirba tiek su juridiniais, tiek su privačiais klientais. Įrankis.lt viena iš didžiausių įmonių Lietuvoje užsiemančių įrankių nuoma. Įmonė turi filialus visoje Lietuvoje: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, taip pat visoje Europoje. Nuo konkurentų skiriamės ypač geru  ir greitu aptarnavimu. Įrankis.lt turi ir daug kitų įrankių tiek paprastiems darbams, tiek profesionalioms, rimtoms statyboms (betono maišyklės, vibroplokštės, įvairiausios staklės ir panašiai.)