Prekės ir paslaugos

Kalėdinės dovanos, ką dovanoti artimiesiems?

Kalėdinę dovaną dovanoti savo artimiesiems bus paprasčiau, jeigu atkreipsite dėmesį į jų poreikius ir pomėgius. Merginai tiktų dovanų čekis grožio procedūrai: masažui, manikiūrui ar kitai procedūrai, mėgstančioms koncertus, teatrą dovanoti bilietus į šiuos kultūrinius renginius, jeigu dovanų gavėjas mėgsta skaityti, galima jį nudžiuginti įdomia knyga ar žurnalo prenumerata. Dauguma vyrų mėgsta ekstremalias pramogas, pvz., slidinėjimą, šuolius su parašiutu ir pan. Mažiausiems vaikams, paaugliams didžiausias dovanų pasirinkimas pradedant nuo įvairių žaislų iki netradicinių dovanų, pvz., dovanoti dovanų čekį, kad galėtų apsilankyti vandens parke, teatre ar iliuzijų kambaryje. Kalėdinės verslo dovanos, taip pat labai svarbios, priklauso nuo skiriamo biudžeto ir reikalauja išskirtinumo. Verta atkreipti dėmesį į daugkartinius termo puodelius, gertuves, priešpiečių dėžutes, jas galima personalizuoti su jūsų įmonės logotipu ar kalėdiniais motyvais.

Bliuzonai moterims

Bliuzonai moterims dažniausiai pritaikomi kasdienybei, sportuojant ir leidžiant laisvalaikį, jie gali būti įvairiausių spalvų ir modelių. Renkantis gaminį, pirmiausia reiktų atkreipti dėmesį iš kokios medžiagos jis pagamintas. Medvilniniai džemperiai yra lengvi, švelnūs leidžia odai kvėpuoti, populiarūs ir medvilniniai džemperiai savo sudėtyje turintys elastano, poliesterolio jie yra patvaresni ir po skalbimo neišsitampo, išlaiko tą pačią formą. Sintetiniai džemperiai yra lengvi, patogūs, bet neleidžia odai kvėpuoti, todėl juos nešiojant gali pasireikšti prakaitavimas, sukeliantis nemalonų kvapą. Moterims labai svarbu pasirinkti reikalingą dydį, gaminį renkantis prekybos  centruose galima norimą drabužį pasimatuoti, o renkantis internetu, gaminių apimtys yra parašytos prekių aprašymuose, dydžių lentelėse, atidžiai išnagrinėjus  išsirinksit tinkamiausį gaminio dydį.

Vyriški bliuzonai, džemperiai

Madingi patogūs vyriški džemperiai ir bliuzonai, norintys atrodyti originaliai, išskirtinai renkasi ilgus su užrašais, piešiniais bliuzonus. Artėjant  didžiausioms metų šventėms, perkami kalėdiniai bliuzonai ir džemperiai, nešiojami keliaujant į darbą, sportuojant ar poilsiaujant. Rudens, žiemos metu geriausiai tiks šilti bliuzonai su gobtuvais iš storesnių medžiagų, o vasarą tokie modeliai nešiojami vietoj švarko. Juodi, vienspalviai bliuzonai, džemperiai gali būti priskiriami klasikiniam stiliui.