Sveikata, grožis

Kaip vyrams tinkamai rūpintis veido oda ir barzda?

Jei norite sveikai atrodančios barzdos, turite prižiūrėti odą po ja. Tinkama odos priežiūra gali užkirsti kelią tokioms problemoms kaip spuogai, barzdos pleiskanos, niežulys bei plaukų įaugimas. Barzdos priežiūrai reikia naudoti tinkamas ir kokybiškas priemones.

Barzdos priežiūrai

  • Švelnus valiklis, sukurtas jūsų odos tipui
  • Švarus rankšluostis
  • Švelnus šveičiamasis valiklis (šveisti odą patartina tam, jog neįauginėtų plaukeliai)
  • Drėkinamasis kremas
  • Barzdos kondicionierius (į spuogus linkusiai odai), barzdos aliejus (normaliai arba sausai odai) arba švelnus drėkiklis (jautriai odai).

Odos priežiūros planas sveikai atrodančiai barzdai

Kiekvieną dieną plaukite veidą ir barzdą. Tai pašalina nešvarumus, riebalus, mikrobus ir negyvas odos ląsteles, kurios kasdien kaupiasi ant jūsų barzdos ir odos. Kai jų nenuplaunate, jie gali užkimšti poras ir sudirginti odą. Tai gali greitai virsti odos problemomis.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama plauti veidą švelniu valikliu, pritaikytu jūsų odos tipui. Turite naudoti švelnų valiklį, o ne muilą. Valiklis gali pašalinti nešvarumus nesausindamas odos, o tai padeda išvengti pernelyg dažnai sausos odos po barzda.

Odos prausiklis:

Riebiai oda arba turinčiai spuogų naudokite gelinį valiklį, kurio sudėtyje yra salicilo arba glikolio rūgšties ir etiketėje parašyta „nekemša porų“. Normaliai odai rinkitės nekomedogeninį prausiklį. Sausai odai suraskite drėkinamąjį prausiklį be kvapų. Jei oda dažnai dega, kai naudojate odos priežiūros produktą, naudokite kreminį veido prausiklį, skirtą jautriai odai ir kurio etiketėje yra žodžiai „be muilo“ ir „be kvapiųjų medžiagų“.

Norint gauti geriausius rezultatus, sukamaisiais judesiais švelniai įmasažuokite valikliu į barzdą ir odą. Tikrai gerai nuplaukite drungnu vandeniu. Švariu rankšluosčiu švelniai nusausinkite veidą, palikdami odą šiek tiek drėgną.