Laisvalaikis

Kaip planuoti savo vestuves

vestuvesDauguma jaunų porų nežino nuo ko reikėtų pradėti planuoti savo vestuves, tad šiame straipsnyje rasite patarimų ir idėjų kaip tinkamai reikėtų ruoštis artėjančioms vestuvėms. Visų pirma apie savo vestuves viešai praneškite tėvams, giminėms ir visiems draugams. Geriuasia žinoma būtų tiesiog susitikti su visais žmonėmis ir apie tai pranešti, bet jeigu artimieji gyvena toliau, galima tiesiog paskambinti telefonu ir pranešti apie savo vestuves. Po to jau galima pagalvoti kokių vestuvių jūs norite, svajokite, dalinkitės idėjomis su savo partneriu ir taip susi formuosite aiškesnę viziją, kokios turėtų būti jūsų vestuvės.

Pirmiausia reikėtų apsvarstyti jūsų vestuvių datą. Priklausomai nuo to, kada jūs ruošiatės tuoktis ar vasarą ar žiemą, keisis ir vestuvių planavimas. Yra dalykų ko jūs negalėsite atlikti jeigu tuokiatės žiemą. Galite apgalvoti kiek svečių ruošiatės pakviesti į savo šventę. Svečių sarašo sudarymas yra vienas iš pirmųjų ir svarbiausių žingnių, kuriuos reikėtų atlikti. Nuotaka ir jaunikis galėti sukurti po atskirą svečių sarašą, ką jie norėtų pakviesti į savo vestuves. Po to galima kartu palyginti sarašus ir kartu aptarti ką tikrai būtina pakviesti į vestuves. Jei vestuvių biudžetas labai ribotas, automatiškai svečių sarašas turės būti trumpesnis. Tad labai svarbu iš anksto apsvarstyti kiek pinigų jūs galite išleisti savo vestuvėms. Galite tiesiog užrašų knygutėje rašyti kiek jūs isivaizduojate reikia pinigų skirti vestuvinei suknelei, kiek vestuvių muzikantams, ar vestuvių šventės vietai. Ruošiantis vestuvėms jums gali praversti Didysis vestuviu katalogas – tai internetinis katalogas, kuriame yra daugybe informacijos apie vestuvių prekes ir paslaugas. Visos temos suskirstytos į skyrius ir labai patogu ieškoti. Tarkime jus ieškote vestuvinės suknelės, tuomet kataloge nuėję į skyrių vestuvinės suknelės, rasite labai didelį pasirinkimą vestuvinių sukneliu salonų. Ir pardavimo ir nuomos salonų čia yra labai daug, tad tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

Labai svarbu tinkamai išsirinkti vestuvių šventės vietą. Tarkime jūs norite tuoktis savo gimtajame mieste, savo bažnyčioje, kurioje lankotės. Galbūt tėvai ir dauguma giminių gyvena kurnos toliau nuo jūsų gyvenamos vietos, tad išties nėra taip paprasta tinkamai išrinkti šventės vietą. Reikia gerai apsvarstyti norint rasti geriausią sprendimą.

Vestuvių fotografą geriausia būtų užsisakyti prieš keletą mėnesių iki jūsų vestuvių, Geriausi vestuvių fotografai jau būna užsakyti kartais ir pusę metų į priekį. Turint omeny, kad dauguma porų tuokiasi vasarą, šioje vietoje tikrai nereikėtų ilgai svarstyti ir vestuvių fotografą užsisakyti kaip galima anksčiau.

Renkantis muzikantus, svarbiausia turbūt vestuvių muzikantų darbo patirtis, kiek laiko jie groja vestuvėse, kaip dažnai turi užsakymų. Greičiausia per savo vestuves norėsite išgirsti savo mėgiamiausią dainą, pasidomėkite ar vestuvių muzikantai žino jūsų meilės dainą, ar galės ją sugroti per jūsų vestuves. Susitarkite dėl kainos, kiek ilgai muzikantai galės būti jūsų šventėje, galbūt jiems reikia papildomai samdyti vestuvių DJ. Visa tai labai svarbu išsiaiškinti iš anksto.

Nuotakai turbūt reikėtų apgalvoti ką ji ruošiasi pakviesti į pamerges. Kaip taisyklė pamergės dažniausia būna geriausios nuotakos draugės, tad pasitarkite su savo draugėmis ar jos galėtų, ar norėtų jūsų vestuvių dieną būti pamerge. Tuoj po to jau galite pradėti ruošti vestuvių pakvietimus ir siųsti juos visiems giminaičiams draugams ir artimiesiems. Tik labai nesusivėlinkite su vestuvių pakvietimais. Jie turi būti siunčiami ne veliau kaip 2 mėnesiai iki jūsų vestuvių datos. Labai tikėtina ir gali būti, kad jums artimi žmonės jau susiplanave sau atostogas, galbūt jau ir bilietus turi ir ruošiasi išvykti kurnors toli atostogų kelionei.

Vestuvių dieną greičiausia nuotaka norės apsilankyti pas kirpėją ar stilistę. Bent prieš pora savaičių reikėtų iš anskto susitarti dėl susitikimo. Vestuvinius žiedus žinoma galite pirkti betkada, vestuvinių žiedų parduotuvės dirba beveik kiekvieną dieną ir greičiausia nebus didelė problema juos surasti. Jeigu jūs norite kokių nrs specialių vestuvinių žiedų iš reto metalo ar galbūt norite juos ypatingai išgraviruoti tuomet reikėtų apie tai pagalvoti ir anksčiau.

Taigi viskam reikia laiko, bet tinkamai pradedant ruoštis vestuvėms, tinkamai viską planuojant, pasiruošimas vestuvėms gali tapti maloniu užsiėmimu. Svarbu perdaug nesivėlinti ir iš anksto pradėti svajoti, galvoti ir veikti ta linkme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *