Prekės ir paslaugos

Kaip pasirinkti kasos aparatą?

Kasos aparato pasirinkimas yra būtinas bet kuriam, kasdien pinigines operacijas atliekančiam verslui. Priklausomai nuo verslo poreikių, kasos aparatas gali svyruoti nuo paprasto, su ribotomis funkcijomis, iki visapusiškos POS sistemos, su ilgu funkcijų sąrašu.

Prieš įsigyjant kasos aparatą, turėtumėte apsvarstyti keletą dalykų. Kasos aparato pasirinkimas nėra sunkus, jei apgalvosite toliau esančius aspektus.

Kasos aparato pasirinkimas priklauso nuo verslo dydžio ir poreikių. Turėtumėte atsižvelgti į dabartinį verslo dydį ir jo augimą ateityje. Galbūt atliekate tūkstantinius pardavimus, ar vos dešimtis specializuotų.

Svarbu suvokti apyvartos kiekius ir tokiu būdu kasos aparto pasirinkimas tampa lengvesni. Jei Jūsų verslas gana didelis, apsvarstykite POS sistemą, jei esate mažos įmonės savininkas, dažniausiai užtenka paprastesnio kasos aparato.

Kasos aparato pasirinkimas turėtų apimti ir aparato gebėjimą saugoti pinigus. Nerimą kelią grynieji pinigai, čekiai ir kita informacija brangi verslui. Štai kodėl kasos aparatas turėtų atlikti pagrindines saugojimo funkcijas.

Kasos aparatas turėtų turėti tinkamą programinę įrangą, jei yra atliekami elektroniniai pavedimai, ar užrakinamus stalčius pinigų saugojimui, jeigu naudojate grynus pinigus.

Kasos aparato pasirinkimas priklausys ir nuo Jūsų noro sekti inventorių. Jei jis nėra didelis, užteks ir įprastinio kasos aparato. Priešingu atveju, dirbdami su dideliais atsargų kiekiais, galite pasinaudoti išmanesne POS sistema ir stebėti savo inventorių.

Brūkšninių kodų skaitytuvai nėra būtini kiekviename versle. Galbūt esate smulki įmonė, siekianti sumažinti plastiko kiekį, todėl prekyboje viską sveriate. Kasos aparatas turėtų leisti Jums tiek sverti prekes, tiek naudoti skaitytuvus, jei to pageidaujate.

Be to, apsvarstykite kasos aparato galimybę spausdinti čekius. Kasos aparato pasirinkimas turėtų būti pritaikytas ir prie kliento, norinčio turėti čekį. Kasos apartai su galimybe spausdinti, ne visada yra reikalingi užsiimantiems prekybą turguje. Bet galimybė turėti čekius, tik prisidės prie sklandesnio Jūsų verslo.

Kompiuterinės kasos sistemos ar paprastesni kasos aparatai puikiai prisitaiko prie kiekvieno verslininko ir kliento. Kasos aparato pasirinkimas turėtų būti džiugus momentas, kadangi jis prisidės prie verslo augimo.

Kasos aparato pasirinkimą turėtų lemti nemažai aspektų. Apsvarsčius visus poreikius, nuo informacijos saugojimo POS sistemos pagalba, ar grynųjų pinigų stalčių, lengvai pritaikysite ilgaamžį kasos aparatą.