Sveikata, grožis

Kaip pačiam susiformuoti barzdą?

Pilna, tvarkinga barzda labai išryškina vyriškumą. Bet jei ji nėra tinkamai prižiūrima, ji gali būti ne tokia, kokios norite. Yra keletas paprastų gudrybių, kurias galite panaudoti, kad išsiaiškintumėte, kaip geriausia nešioti barzdą. Barzdos forma, kuri atsveria arba paryškina jūsų veido bruožus, padės sukurti vyrišką ir brandų įvaizdį. Pasirinkę tinkamą stilių, galite jį išlaikyti, nukirpdami iki tvarkingo ilgio.

Nustatykite savo natūralią veido formą. Pažvelkite į veidrodį ir atkreipkite dėmesį į tai, kas jums atrodo patrauklu. Ar turite ryškų žandikaulį, ar jūsų skruostai šiek tiek išsikiša? Ar jūsų galva yra tobulas ovalas ar kažkas, kas labiau primena apverstą piramidę? Atlikite nedidelę kūrybinę vizualizaciją, kad nustatytumėte, kokių pakeitimų reikėtų norint pasiekti proporcingesnę išvaizdą.

Idealaus barzdos stiliaus nustatymas iš esmės priklauso nuo to, kokius bruožus reikia pabrėžti, o kuriuos prislėpti.

Nepriklausomai nuo jūsų veido formos, barzda gali padėti pakoreguoti nosį, atkreipti dėmesį į akis ar padaryti smakrą ryškesnį.

Barzdos augimo tempas priklauso nuo: genetikos, jūsų amžiaus, testosterono kiekio, taip pat ar sportuojate, sveikai valgote bei pakankamai miegate. Barzdos, kurią auginate, tipas yra aiškiai susijęs su jūsų genais. Jūsų amžius padeda nustatyti jūsų barzdos augimo greitį. Vyrams veido plaukai pradeda augti maždaug 13 metų amžiaus. Didesnis testosterono kiekis padidina gebėjimą užsiauginti gausius veido ir kūno plaukus. Treniruotės su svoriais gali padidinti testosterono kiekį. Aštuonios valandos miego kiekvieną naktį pagerina jūsų barzdos kokybę ir augimo greitį. Miego metu nukrinta kūno temperatūra, todėl suaktyvėja kraujotaka, įskaitant plaukų folikulų ir jų šaknų apytaką.Jeigu stresuojate ar rūkote, galite pabloginti savo barzdos augimą ar net paskatinti plaukų slinkimą.

Barzdos formavimui bei priežiūrai naudokite tik kokybiškas ir tam pritaikytas priemones.