Pradedant valyti vonios kambarį, reikėtų pradėti nuo vidinių sienų, jei yra matomas pageltimas, pelėsis ar nešvarumai galima valyti su peroksido, muilo ir vandens mišiniu arba naudoti universalų dušo valiklį, kuris pašalins pageltimus ir nešvarumus. shop.manjana.lt Vonios kambarį reiktų valyti kas savaitę ar dvi savaites, tuomet išvengsite stipraus šveitimo ir sutaupysite laiko. Prieš pradedant valyti vonią, nuskalaukite nešvarumus ir nupurškite ją universaliu valikliu, palaikykite 10 min., paskui imkite šveitimo kempinėlę ir pradėkite šveisti, po to nuplaukite vandeniu. Išvalius vonią, vonios rankšluosčius skalbkite karštu skalbimu, kad atsikratytumete bakterijų ir nešvarumų.
Dušo kabinos valymas
Dušo stiklines ar plastikines duris purkšti vandens ir baltojo acto mišiniu, palaikius keletą minučių, nušveisti šveistuku ir nuskalauti švariu vandeniu. Jeigu dušo užuolaida iš audinio, ją galima išplauti, jeigu plastikinė nupurškite valikliu arba sodos vandens tirpalu po to nuskalaukite vandeniu. Dušo galvutę, vonios kriauklę valykite su universaliu vonios valikliu. Purškite jį žemyn, taip nuvalydami muilo likučius ir dantų pastos dėmes. Po to nuplaukite vandeniu ir nuvalykite minkšta šluoste. Naudjant vonios valiklį reikalinga nuvalyti stalviršius, lentynas, spinteles visame vonios kambaryje, stipriai šveiskite kampus ir kraštus kur kaupiasi kalkės ar muilas. Baigus valymo darbus pakeiskite dantų šepetėlius, muilo dozatorius ir kitus buteliukus iš vonios.
WC priežiūra
Prižiūrėti WC bus paprasčiau ir lengviau naudojant valymo priemones: dezinfekavimo priemones, WC kalkių nuosėdų valiklį, koncentruotą sanitarinį rūgštinį valiklį nuo rūdžių susidarymo, pakabinamus muiliukus, WC gelius ir kt. Po atliktų valymo darbų, WC ir visa patalpa įgauna gaivų, lengvą kvapą, nes užtikrinama švara ir pašalinami visi nemalonūs kvapai.