Prekės ir paslaugos

Grafikos dizaineris

Kas yra grafikos dizainas.

graphic designBe grafikos dizainerių šiuolaikinė visuomenė neapsieitų. Jų darbas yra nepakeičiamas. Apibrėžimas grafikos dizainerio yra nemažas . Grafikos dizainerio, esmė komunikacijos dizainas, dažniausiai  būdinga paprastumas, funkcionalumas ir anonimiškumas. Grafinis dizainas yra vaizdo kūrimo įvairovė žiniasklaidos pasidalijimas  su žmonėmis. Čia naudojamos įvairios meninės  ir techninės priemonės. Su grafikos dizainu susidūrėte esat išėję į gatve ir internete.  Tai spalvų ir meno sritis.

Grafikos dizaineris, kuris atstovauja talentą ir kūrybiškumą puikias idėjas dėl įvairių dizainų,. Kuria spausdinimo išvaizdą, pavyzdžiui, plakatų, knygų, brošiūrų, žurnalų, pakuotės, reklamą, vizitines  korteles, katalogus, raštinius  reikmenis, banerius, brošiūros ir tt), taip pat interneto svetainėse, žaidimų, internetinių parduotuvių, flash failus ir tt.

Jie tuo pačiu bendrauja su darbdaviu, pristato jiems savo idėjas kuriant dizainą, darbo grafinius sprendimus išsamiai ir paruošia galutinius brėžinius ir rezultatus įdeda į savo  interneto svetaine. Geras dizaineris įvaldęs piešimo  metodus, technines ir metodines žinias apie paruošimo ir spausdinimo technologijų ir konkrečių rašalo ir popieriaus rūšių sritis. Plius turi gerai mokėti naudotis visomis programomis kurios leidžia daug greičiau ir patogiau atlikti grafinį dizainą.

Reikalavimai iš grafikos dizainerio.

Reikia turėti dailės profesinį bakalaurą.

Gebėti piešti, būti kūrybišku ,noras dalyvauti kūrybiškuose projektuose,  mokėti dirbti kompiuterio programomis, taikyti kūrybiniam procese dizaino principus, aiškintis užsakovo ir vartotojo poreikius,kurti naujas idėjas ir teikti pasiūlymus, kurti unikalius patrauklius produktus, mokėti bendrauti ir dirbti su klientais ir užtikrinti dizainų kokybę.

Dizainerio darbas atrodo taip.

Užsakovas kreipiasi į dizainerį laisvai samdoma arba į dizaino firmą. Pateikia savo norius bei užduoti. Dizaineris įvertina užduoties sunkuma ir užsakovui tinka dizaineris pradeda darbą. Dizainerio tikslas užsakovo mintį paversti vaizdu galutinis vaizdas turi atitikti užsakovo lūkesčius.

Uždarbis

Grafikos dizaineris gali uždirbti nuo 100 iki 1000 eurų už vieną atliktą grafikos  dizainą. Uždarbis priklauso nuo užduoties apimties, sudėtingumo ir turinio. Tai pat uždarbis gali kilti dėl papildomų užsakovo norų reikalavimų. Ir nuo grafikos dizainerio patirties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *