Prekės ir paslaugos,  Verslas

Buhalterijos kursai – puiki galimybė praplėsti savo žinias

buhalterijos kursaiĮvairiuose darbo paieškos portaluose pateikiamuose reikalingiausių specialistų sąrašuose nuolat aukštą vietą užima buhalteriai. Kvalifikuoti mokesčių sistemos specialistai reikalingi visoms įmonėms, tačiau teikti paslaugas jie gali ir privatiems asmenims. Puikus būdas praplėsti savo žinias jau buhalterijos srityje dirbantiems, norintiems keisti kvalifikaciją arba tiesiog atversti naują puslapį savo gyvenime yra buhalterijos kursai. Tinkami visoms amžiaus grupėms – ir tik ką gavusiems viduriniojo išsilavinimo atestatą, ir dirbantiems jau ne vieną dešimtmetį – buhalterijos kursai gali tapti šaunia naujos karjeros pradžia.

Buhalterijos kursus rekomeduojama rinktis dėl keletos priežasčių:

  • Skirtinga mokymų trukmė. Priklausomai nuo to, ar jau turite buhalterinių žinių, ar šioje srityje esate naujokas, galite rinktis skirtingos trukmės kursus, kuriuose įgysite visas reikalingas žinias. Žinoma, pagal trukmę skiriasi ir kursų kaina, taigi rinktis galite atsižvelgę į finansines galimybes.
  • Mažos grupės. Buhalterinės apskaitos kursai vyksta nedidelėse grupėse, kuriose dalyvauja iki 6 asmenų. Dėstytojai gali atsakingai paskirstyti laiką ir dirbti su kiekvienu kursų dalyvių – atsakyti į iškilusius klausimus ir nuodugniai išaiškinti teorinę medžiagą.
  • Individualūs kursai. Jei nepageidaujate dirbti grupėje, galima rinktis ir individualius buhalterinės apskaitos kursus. Asmeninis darbas su dėstytoju garantuoja geriausią rezultatą, be to, nereikia tvarkaraščio derinti su kitais grupės nariais.
  • Kursai įmonėms. Darbuotojų grupėms skiriami apmokymai gali būti organizuojami tiek įmonės patalpose, tiek mokymo įstaigoje.
  • Patogus laikas. Kadangi grupės nėra didelės, paskaitos vyksta suderinus laiką su visą grupe. Galima rinktis iš rytinių arba dieninių užsiėmimų, be to, dažnai tokio pobūdžio mokymąsi renkasi jau dirbatys asmenys, taigi mokymai gali vykti ir vakarais bei savaitgaliais.
  • Mokymus sudaro 3 kursai. Jie skirti buhalterinės apskaitos pagrindams, mokesčių sistemai bei praktikai. Išmokoma pildyti dokumentus, registruose užfiksuoti realias ūkines operacijas, apskaičiuoti pelno, gyventojų pajamų, pridėtinės vertės mokesčius, socialinio draudimo įmokas, užpildyti mokesčių deklaracijas. Kursų dalyviams suteikiama būtina mokymuisi medžiaga, o visos žinios užtvirtinamos praktiniu darbu. Imituojamos verslo konsultacijos ir įmonės veikla – iš viso net 50 procentų buhalterijos kursų trukmės skiriama praktikai.

Gavę buhalterijos kursų pasižymėjimą įgysite ne tik naujų žinių, bet ir gausite geresnių darbo pespektyvų.