Laisvalaikis,  Namai

Bilijardo stalas namuose – tik profesionalams?

bilijardo stalasMėgstate žaisti biliardą ir niekuomet nepraleidžiate progos tai padaryti bare, kai esate su savo artimiausiais draugais? Turbūt ne kartą su susižavėjimu žiūrėjote į žaidėjus, kurie, jūsų nuomone, yra gerokai profesionalesni nei jūs. Tačiau – biliarde, kaip ir daugelyje kitų sričių galioja auksinė taisyklė, jog aukštumų bei meistriškumo galima pasiekti tik nuoširdžiai praktikuojantis. Tad galbūt jūsų namuose privalo atsirasti bilijardo stalas?

Tiesa, iš pradžių tai gali skambėti kaip nutrūktgalviška idėja. Kam jums bilijardo stalas namie, jei nesate profesionalus žaidėjas? Atsakymas yra labai paprastas – jei nežaisite biliardo dažnai – niekuomet netapsite profesionalu.

Galbūt biliardas yra jūsų hobis, kuris galėtų virsti kai kuo žymiai daugiau, jei į tai investuotumėte daugiau laiko bei pastangų? Juk viskas yra įmanoma, jei nuoširdžiai to norite bei siekiate.

Žinoma, toks daiktas namuose atseikės ne pačią mažiausią sumą iš jūsų piniginės, tačiau galbūt visos šios išlaidos atsipirks pajutus teigiamas emocijas žaidžiant biliardą? Juo labiau, kai turėdami jo stalą namuose – galėsite žaisti neribotai, kiek tik norėsite. Skamba puikiai, tiesa? Tad, jei jaučiate polinkį biliardui ir nuoširdžiai mėgstate jį žaisti – pasvarstykite, galbūt verta pakylėti savo įgūdžius į naują profesionalumo lygį? Nuosavas šio žaidimo stalas gali jums pasitarnauti kaip niekas kitas.

Na, o kai jau įsigysite išsvajotą bilijardo stalą – nepamirškite organizuoti nuolatinių turnyrų savo namuose ir pasikviesti būrį geriausių ir artimiausių draugų, kurie jūsų pirkiniu džiaugsis tikrai ne ką mažiau nei jūs patys.  Nenustebkite, kai jūsų žaidimo įgūdžiai pagerės taip smarkiai, jog jūs tapsite tuo, į kurį krypsta visų pavydūs ir susižavėjimo kupini žvilgsniai, žaidžiant biliardą baruose ar klubuose.