Namai,  Prekės ir paslaugos

Baldai vasarai

Įsirenginėjant sodo namelius ar vasarnamius, labai svarbūs lauko baldai, kurie gali suteikti jaukumo ir ilgus vakarus paversti tikra atgaiva sielai. Kad įsigytumėte kokybiškus gaminius, o jūsų kiemas taptų ramybės oaze, rinkitės laiko patikrintus, iš kokybiškų medžiagų pagamintus baldus. Kokie baldai populiariausi šią vasarą?

 Mediniai baldai

baldai vasaraiJei jums patinka kaimo turizmo stilius ir esate lietuviškų papročių šalininkas – jums reikalingi mediniai baldai. Tai įvairūs suolai, išradingai panaudoti rąstai, didžiulės pavėsinės ir t. t. Turint didelį kiemą, jį galite išnaudoti pasidarydami erdvę, skirtą vaikams, pavyzdžiui, nedidelį namelį medyje. Tai taps smagia pramoga ir papuoš jūsų interjerą. Mėgstantiems originalumą, siūlome samdyti meistrus, kurie jūsų baldus dekoruos įvairiais raižiniais. Tai gali būti jums svarbi simbolika, šiuo metu madingos įvairios frazės ar net medinės skulptūros, kurios kiemą pavers archajiškus laikus menančiu meno kūriniu.

Lauko baldai iš metalo

Norint modernaus įvaizdžio, kuris stebintų savo pasirinkimo įvairove, atkreipkite dėmesį į baldus, pagamintus iš metalo, kurie yra itin patvarūs ir ilgaamžiai. Tai leidžia sutaupyti papildomus kaštus, skirtus priežiūrai, o metalo baldai lauke gali stovėti visus metus, todėl nereikia vargintis dėl jų perkėlimo ar dengimo. Kadangi metalas išdirbamas pakankamai profesionaliai, galite rinktis įvairiais raštais raizgytus, provanso stiliaus, ar kuklesnius, klasikinius baldus vasarai. Na, o jei nerimaujate dėl patogumo, įvaizdį pagyvins ir praktiškumo suteiks įvairios pagalvėlės, kurias galėsite keisti pagal nuotaiką.

Baldai iš plastiko

Turbūt pigiausias ir tikrai ne pats prasčiausias pasirinkimas – lauko baldai iš plastiko. Jei juos įsigysite ne sezono metu ar per išpardavimus, sutaupysite nemažai laiko bei pinigų, todėl tai itin patogu turintiems sodybas, į kurias užsukama retai. Jie nesunkiai sulankstomi, yra kompaktiški, o plastikas – medžiaga, kuri gali stovėti bet kokiu metų laiku. Vis dėlto, žema kaina ir praktiškumas turi ir savų minusų – šie baldai dažniau skyla, lūžta. Taip pat jie nepasižymi originalumu – dažniausiai plastikiniai baldai – vienspalviai, neturi jokių raštų, todėl norint įdomaus, išskirtinio interjero, turėsite daugiau dėmesio skirti detalėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *