Transportas

Automobilio valytuvų priežiūra žiemą

Priekinio automobilio stiklo valytuvai yra viena svarbiausių automobilio dalių, padedančių išlaikyti gerą priekyje esančio kelio matomumą, kai oras staiga pasikeičia, arba priekinis automobilio stiklas tampa nešvarus. Atsižvelgiant į tai svarbu, jog automobilio valytuvai visuomet būtų geros būklės, kad galėtumėte saugiai vairuoti. Ne paslaptis, jog žiemos metu automobilio stiklas labai dažnai išsipurvina, o dėl didelio kritulių kiekio, automobilio valytuvai yra naudojami kone kas antrą dieną.

Žiemos metu tampa svarbu įsigyti kokybiškus langų valytuvus, tokius kaip „Bosch Aerotwin“, kurie jums tarnautų ilgai ir galėtų tinkamai nuvalyti priekinį stiklą. Tačiau svarbu ne tik išsirinkti kokybiškus langų valytuvus, bet ir tinkamai juos prižiūrėti.

Visų pirmą, artėjant žiemos sezonui, reikėtų patikrinti ar jūsų langų valytuvai yra tinkamos būklės naudoti. Jeigu naudojant langų valytuvus ant priekinio stiklo atsiranda dryžių, valant stiklą atsiranda girgždintis garsas ar pastebite smulkius gumos įtrūkimus, atėjo laikas jums įsigyti naujus automobilio langų valytuvus, o juos įsigijus, tinkamai prižiūrėti, jog tarnautų kuo ilgiau.

Visų pirma, langų valytuvus reikėtų reguliariai valyti. Su įprasta drėgna šluoste, ar vienkartine servetėle švelniai nuvalykite langų valytuvo gumą per visą valytuvo ilgį, jog pašalintumėte susikaupusias dulkes, ar kitus nešvarumus, kurie taip pat gali pažeisti ir priekinį stiklą. Valydami langus valytuvais, visuomet pakankamai naudokite specialaus langų skysčio. Taip mažiau dėvėsis langų valytuvo guma. Taip pat patartina savo automobilį parkuoti požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje, ar po stogu, jog ant stovinčio automobilio patektų kuo mažiau nešvarumų. Nepamirškite ir tai, jog prižiūrėti reikėtų ne tik langų valytuvus, bet ir priekinį stiklą, reguliariai jį valyti specialia šluoste, jog ant stiklo nusėdę nešvarumai kuo mažiau gadintų valytuvus. Langų valytuvus rekomenduojama patikrinti kas keletą mėnesių ir reguliariai juos keisti.