Gyvūnai

Ar haskiai mėgsta glaustytis? (5 priežastys, kodėl dauguma nemėgsta)

Jums nėra nieko geriau, kaip savo haskį priglausti, bet jūsų haskiui atrodo, kad nėra nieko blogiau.Ar visi haskiai tokie, ar kai kurie iš tikrųjų mėgsta glaustytis? Tai dažnas huskių savininkų klausimas.

Šiame straipsnyje paaiškinamos penkios priežastys, kodėl daugelis haskių nėra tokie meilūs, kaip norėtų jų šeimininkai. Taip pat šiek tiek pakalbėsiu apie haskių prieraišumą ir apie tai, ar įmanoma paskatinti savo haskį būti mielesnį.

Įprasta, kad haskiai mėgsta glaustytis prie savo šeimininko, tačiau tik tada, kai jie to nori. Haskiai nėra pernelyg meilūs visą laiką.

5 priežastys, kodėl dauguma haskių nemėgsta glaustytis

Jei esate kaip ir dauguma haskių šeimininkų, jūsų glamonės atmetamos daugiau kartų, nei galite patikėti. Ir žinau, kad tai nėra labai malonus jausmas!

Pradeda kirbėti mintys, pavyzdžiui, ar mano haskis apskritai mane myli arba kodėl jis nėra meilesnis! Man pačiai taip yra buvę.Įsigilinkime į tai ir aptarkime labiausiai tikėtinas priežastis, kodėl jūsų haskis nemėgsta glaustytis

  1. Haskiai glaustosi tik tada, kai nori

Tiesa, kad haskiai yra užsispyrę ir savarankiškai mąstantys. Tai turi įtakos tam, kaip jie elgiasi, kai bandote juos priglausti.Labai tvirtai nusiteikusi veislė, tokia kaip haskis, norės “vadovauti”, kada tai vyksta arba ar išvis vyksta.Daugelyje populiarių haskių forumų daugybė haskių šeimininkų dažniausiai atsako, kad jų haskiai mėgsta glaustytis, bet tik savo sąlygomis. Tik tada, kai jų haskis yra tas, kuris siūlo glaustytis, tai yra “gerai”.

  1. Jūsų haskio auklėjimo būdas

Neabejoju, kad puikiai auginote savo haskį. Bet tai nereiškia, kad tai padarė kažkas kitas… Tai ypač pasakytina apie gelbėtojų haskius.

Didžiausias nežinomasis išgelbėtiems haskiams yra jų praeitis. Dažniausiai gyvūnų prieglaudos nežino, kas nutiko, arba turi labai mažai žinių apie haskio auklėjimą.

Bet kokio šuns iš prieglaudos žiauri realybė yra ta, kad jam teko išgyventi sunkų laikotarpį. Gyvūnų prieglaudoje jie dažniausiai atsiduria dėl to, kad buvo palikti, su jais buvo netinkamai elgiamasi arba jie tiesiog buvo atiduoti į prieglaudą, nes buvo nepageidaujami. Tokia trauma kartais gali pakeisti šuns charakterį ir asmenybę visam likusiam gyvenimui.

Jei jūsų išgelbėtas haskis nėra labai meilus, taip gali būti dėl to, kad jis turi blogų asociacijų su žmogiškuoju kontaktu arba tiesiog dėl to jaučiasi nejaukiai. Taip gali nutikti net jei esate itin meilus ir prieraišus jam.

  1. Jūsų haskio amžius

Jūsų haskio amžius turės įtakos jo temperamentui ir charakteriui. Tai savo ruožtu turės įtakos jų elgesiui su mumis.Pradėkime nuo to, kad haskių veislės šuniukai nėra meilūs, ir mums sunku su tuo susitaikyti! Kai turite naują haskių veislės šuniuką, viskas, ką norite daryti, yra jį priglausti ir mylėti!

Tačiau jų energijos lygis, susijaudinimas ir nesupratimas tiesiog neleidžia jiems atsipalaiduoti ir jus priglausti. Jie yra hiperaktyvūs energijos kamuoliai, kurie nėra labai meilūs. Taip jau yra.

Dar vienas dėsningumas, kurį atradau bendraudamas su kitais haskių savininkais, buvo tas, kad kai kurie haskiai tapo meilesni ir “mielesni”, kai tapo vyresni. Vienintelis dalykas, kurį galiu paaiškinti, yra temperamento pasikeitimas. Gali būti, kad taip nutiko ir jūsų haskiui.

  1. Kai kurie haskiai yra tiesiog mažiau meilūs

Visi šunys yra skirtingi, kaip ir mes! Galbūt pažįstate vienus, kurie yra labai “švelnūs”, ir kitus, kurie yra visiška jų priešingybė. Nors paprastai tam galima rasti paaiškinimą, kartais taip tiesiog yra.

Turiu draugų, kurie savo haskius augino labai meiliuose namuose, tačiau jų haskiai (dabar jau suaugę) nemėgsta glaustytis.Jie yra gerai išauklėti, paklusnūs, gauna viską, ko nori, ir dar daugiau, tačiau jų darbų sąraše niekada nėra prisiglaudimo.Daugelis haskių džiaugiasi, kad jūs tiesiog “esate šalia”, ir jūsų buvimo jiems pakanka, kad jaustųsi gerai.

Daugelis haskių šeimininkų tai apibūdina taip, kad jų haskis nori, jog jie visą laiką būtų šalia, bet to pakanka. Jiems patinka, kad esate šalia, bet jiems tiesiog reikia būti šalia, nereikia, kad jūs glaustytumėtės. Tikiuosi, kad tai aišku.

  1. Sveikatos problemos arba traumos

Prieš iš karto išskaičiuodami šį klausimą, jį svarbu žinoti.Sveikatos problemos dažnai prasideda nuo to, kad mes apie jas nežinome, o kadangi mūsų kailiniai draugai negali su mumis kalbėti, jų elgesys pasikeičia pirmas, ir tik mums tenka tai išsiaiškinti.

Jei pastebėjote, kad jūsų haskio elgesys per pastarąsias kelias savaites ar net mėnesius labai pasikeitė, verta pagalvoti apie kelionę pas veterinarus.Jei jūsų haskis anksčiau buvo meilus, o dabar toks nebėra, gali būti, kad jis saugo sužeidimą ir nenori, kad prie jo artintumėtės. Tai gali pasireikšti subtiliu atsitraukimu nuo jūsų arba net agresija.Nors tai labiau mažai tikėtina, visada svarbu pirmiausia atmesti sveikatos problemas. Jei šalia to pastebėjote elgesio pokyčius, nepakenktų paskambinti veterinarijos gydytojui! Hunde