Pozityvus mąstymas, kai jo labiausiai reikia

pozityvus mastymasKiek daug žmonių šiandien jaučiasi sugniuždyti, bejėgiai ir visiškai nieko verti. Tokie jausmai aplanko daugybę mūsų šalies gyventojų. Tai didelė problema, kuriai spręsti reikėtų pasitelkti labai didelius išteklius – tiek žmogiškuosius, tiek ir finansinius. Tačiau puikiai suprantama, kad tuomet, kai pati šalis nepajėgia tinkamai pasirūpinti stabilia ekonomika, vargu ar galima tikėtis didesnio dėmesio savo piliečiams.

Tokiu atveju iš didelės duobės žmonėms kapstytis tenka patiems. Ir nors yra įvairių organizacijų, kurios padeda palūžusiems ir į depresiją puolusiems žmonėms, dauguma jų nesiryžta kreiptis į specialistus ir prašyti pagalbos. Todėl labai svarbu, kad rastume vidinių jėgų pakilti ir pajudėti pirmyn. Nors tai tikrai nėra lengva – ypač tuomet, kai mūsų gyvenime atsiranda labai daug rimtų problemų, kurių nemokame išspręsti – vis dėlto nereikėtų manyti, kad su tokiomis problemomis susiduriame tik mes. Tai reiškia, kad esame ne vieni ir galime įveikti kiekvieną mums gyvenimo mestą iššūkį.

Turbūt žinote, kad aplankius depresijai, sunkiai sekasi įžvelgti gražius dalykus ir galvoti pozityviai. Tokiose situacijose pozityvus mąstymas yra nustumiamas į paskutinį planą. Deja, bet tai yra labai didelė klaida. Būtent pozityvus mąstymas tokiais atvejais turi labai didelę galią, padedančią atsitiesti ir vėl pradėti džiaugtis kiekviena nauja diena.

Todėl jei matote, kad jūsų gyvenimas tampa vis prastesnis, jums ima nesisekti iki tol įprastais buvę dalykai, prarandate artimus žmones, nebeįžvelgiate jokių perspektyvų ir manote, kad jums visiškai nesiseka – neapleiskite pozityvaus mąstymo. Kad ir kaip sunku bebūtų prisiversti mąstyti teigiamai, darykite tai nuolatos. Tik tokiu būdu galėsite nepalūžti. Taip pat labai svarbu, kad turėtumėte aiškų tikslą. Nepaisant didelių jūsų gyvenimą aplankiusių negandų, turite žinoti, ką norėtumėte pasiekti. Tuomet bus kur kas paprasčiau išbristi iš duobės ir pajudėti pirmyn – link savo tikslo, kuris galėtų suteikti gyvenimo pilnatvę ir vėl leistų šypsotis. Žinoma, taipogi labai praverčia ir bendravimas su teigiamai nusiteikusiais žmonėmis, kurie įkvepia, skatina teigiamas ir geras emocijas, padeda pamiršti blogus dalykus ir nukreipia tinkama linkme.